Neler Yeni

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

cuneyt546

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Maalesef tüm oyunlarda donar ve pikselleşme olur. Zaten bazı oyunlar için geçerli. Hem de oyunu satın almanız lazım. Sadece steam geçerli.
35 e 6 netim var kablolu sadece ben kullanıyorum geforceden ayarları yaptım iyice ama sonuclar beni tatmin etmedi anca yoklukta gider belki güzelse bazi oyunları indirmeden burdan oynarım dedim ama 35 e 6 pek kurtarmadi tepkime suresi fena degilde piksellesme çok oluyor ve stabil bir netim var

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Benle paylaşır mısınız hesabı lütfen bende girmek istiyorum söz gece 2 3 gibi girerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

35 e 6 netim var kablolu sadece ben kullanıyorum geforceden ayarları yaptım iyice ama sonuclar beni tatmin etmedi anca yoklukta gider belki güzelse bazi oyunları indirmeden burdan oynarım dedim ama 35 e 6 pek kurtarmadi tepkime suresi fena degilde piksellesme çok oluyor ve stabil bir netim var

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Benle paylaşır mısınız hesabı lütfen bende girmek istiyorum söz gece 2 3 gibi girerim.
Dostum yaptığın yanlış bir şey olmasa bile forum kurallarınca karşılıksız ürün ve mal talebi yasak.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Hocam kimseden hesap istemiyorum sadece o hesaba girmeme izin verebilmek biri var mı diyorum isterseniz tel no mu vereyim güvenmezseniz de diyorum sadece gece 2 3 arası girecegimede söz verdim
Dostum yaptığın yanlış bir şey olmasa bile forum kurallarınca karşılıksız ürün ve mal talebi yasak.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Bir Allah'ın kulu benle paylaşabilir mi hesabını acindirmadan açık açık soyliyim ne PC nede intim iyi değil berbat o yüzden istiyorum gece 2 3 gibi gireceğine de söz veriyorum.

İhtiyacı olmayan benle hesabını paylaşabilir mi versin demiyorum sadece gece 2 3 gibi giricem söz veriyorum.' PC nede intim iyi değil
'PC nede intim iyi değil' işte tam olarak bu kendini acındırmak oluyor dostum. E posta değiştirebilirsem 2 kişiye vermeyi düşünüyorum

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Banada verebilir misin?
'PC nede intim iyi değil' işte tam olarak bu kendini acındırmak oluyor dostum. E posta değiştirebilirsem 2 kişiye vermeyi düşünüyorum

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Discord
Muti#0817
Hocam kimseden hesap istemiyorum sadece o hesaba girmeme izin verebilmek biri var mı diyorum isterseniz tel no mu vereyim güvenmezseniz de diyorum sadece gece 2 3 arası girecegimede söz verdim
hocam hem hesap istemiyorum diyorsun hem de o hesaba girmeme izin verebilcek var mı diyosun bilmem fark ettin mi ama çok çelişiyorsun

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Hocam celismek değil Türkçeyi yanlış kullanmak hesap istemiyorum derken birinden komple hesabı benim üzerime versin değil benimle paylaşsın istiyorum dedim yani şifreyi versin gireyim sadece oyun oyniyim isterseniz tel no muda vereyim.
hocam hem hesap istemiyorum diyorsun hem de o hesaba girmeme izin verebilcek var mı diyosun bilmem fark ettin mi ama çok çelişiyorsun

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: Muti

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Discord
Muti#0817
Hocam celismek değil Türkçeyi yanlış kullanmak hesap istemiyorum derken birinden komple hesabı benim üzerime versin değil benimle paylaşsın istiyorum dedim yani şifreyi versin gireyim sadece oyun oyniyim isterseniz tel no muda vereyim.
bekleyin sadece birkaç gün benle birlikte 3 kişi olacaksınız hesapta internet kötü benim vermeye çalışıcam

Top Bottom