Neler Yeni

20000 TL Sistem Topluyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
erkin akkaş
Elimde 13 ay garantili 3070ti var uyguna vereceğim mining kilidi olan versiyonu msi ventus modeli düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Valla kumar gibi düşün knka sistemler çıkacak yakında ama bütçene göre mi olur daha aşağı mı bilemiyorum

Hazır sistemlerin RAM'leri hep 3200 MHz, benim baktığım RAM'ler 3600 MHz idi fark olur mu sizce ve siz ne kullanıyorsunuz?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,098
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hazır sistemlerin RAM'leri hep 3200 MHz, benim baktığım RAM'ler 3600 MHz idi fark olur mu sizce ve siz ne kullanıyorsunuz?
Pek fark olmaz arasında fiyat farkı az varsa 3600 olabilir ama fark çoksa gerek yok bende PC yok şuan da knka

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Pek fark olmaz arasında fiyat farkı az varsa 3600 olabilir ama fark çoksa gerek yok bende PC yok şuan da knka
Ben aslında laptop alacaktım ama bu paralara laptop'tan daha güzel masaüstü toplarım diye düşündüm

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,098
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben aslında laptop alacaktım ama bu paralara laptop'tan daha güzel masaüstü toplarım diye düşündüm
Ayn masaüstü daha iyi olur oyun için bende laptop da yok şuan 😃 bakalım yeni bişey toplamayı düşünüyorum uygun fiyatlı olarak malum bütçe sıkıntıları var

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Ayn masaüstü daha iyi olur oyun için bende laptop da yok şuan 😃 bakalım yeni bişey toplamayı düşünüyorum uygun fiyatlı olarak malum bütçe sıkıntıları var

Toplarken konu açın da biz de faydalanalım hocam size zahmet :D gerçekten kafalar çok karışık ve bütçe sıkıntısı illeti yüzünden hayalde planlanan sistemler hayalde kalacak gibi gözüküyor maalesef

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,098
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Toplarken konu açın da biz de faydalanalım hocam size zahmet :D gerçekten kafalar çok karışık ve bütçe sıkıntısı illeti yüzünden hayalde planlanan sistemler hayalde kalacak gibi gözüküyor maalesef
Knka ben ikinci el topluyorum sıfır pahalı geliyor bana am5 ddr5 rtx 2060 li bişey düşünüyorum topladığım fiyata daha performanslı sistemler var ama ben ileriye dönük istiyorum birde monitör Dahil olacak vs bakalım Zaten atmıştım öneri sistemler onlardan olabilir veya bütçe büyükse toplama sistem de yaparım sıkıntı yok 🙂 sen ne istersen beklentin neyse ona göre ayarlarız

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Knka ben ikinci el topluyorum sıfır pahalı geliyor bana am5 ddr5 rtx 2060 li bişey düşünüyorum topladığım fiyata daha performanslı sistemler var ama ben ileriye dönük istiyorum birde monitör Dahil olacak vs bakalım Zaten atmıştım öneri sistemler onlardan olabilir veya bütçe büyükse toplama sistem de yaparım sıkıntı yok 🙂 sen ne istersen beklentin neyse ona göre ayarlarız

Ekran benim de yok o yüzden sadece kasa için 20k ayırmayı düşündüm alacağım ekranı bu olarak düşünüyorum
Asus TUF Gaming VG249Q1R

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,098
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ekran benim de yok o yüzden sadece kasa için 20k ayırmayı düşündüm alacağım ekranı bu olarak düşünüyorum
Asus TUF Gaming VG249Q1R
Onu alma bunu al

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Onu alma bunu al

İlk baktığım ekran buydu ama forumda konu açtığım zaman, kişiler Lenovo g24'te ses gelme sıkıntısı olduğunu söylediler o yüzden vazgeçmiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Top Bottom