Neler Yeni

IOS 2024te ip7 plus alınır mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu
Get mobilde kuponla(%5) 4870tl e geliyor 32gb versiyonu şuan redmi 10 2022 kullanıyorum yemin ederim gına geldi bı şarj olup bı olmama bazen dokunmatik çalışmaz kapat aç yapmam gerekir en basit fotoğrafı 480p gibi çekiyor çok ısınıyor
Normalde ip pek ilgimi çekmez ama android bıktırdı.

Babam kendine ip13 alacak bnada dedi senin teli trye çevirelim (yd cihaz şuan)
Normalde param var yani ama zaten telden beklentim

1 tr olsun
2 donma olmasın
3 bı tık küçük boyutta olması(cepte pek rahat değilim redmi 10la)

Powerbank le gezme durumum olur mu yoksa günümüz için hala yeterli mi

@şahin doğan hocam siz ip lerden anlıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kratos2008

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Get mobilde kuponla(%5) 4870tl e geliyor 32gb versiyonu şuan redmi 10 2022 kullanıyorum yemin ederim gına geldi bı şarj olup bı olmama bazen dokunmatik çalışmaz kapat aç yapmam gerekir en basit fotoğrafı 480p gibi çekiyor çok ısınıyor
Normalde ip pek ilgimi çekmez ama android bıktırdı.

Babam kendine ip13 alacak bnada dedi senin teli trye çevirelim (yd cihaz şuan)
Normalde param var yani ama zaten telden beklentim

1 tr olsun
2 donma olmasın
3 bı tık küçük boyutta olması(cepte pek rahat değilim redmi 10la)

Powerbank le gezme durumum olur mu yoksa günümüz için hala yeterli mi

@şahin doğan hocam siz ip lerden anlıyorsunuz

@Kratos2008
Hiçbir fikrim yok şahsen ip ler hakkında bende geçen ay yeni a34 aldım

Ama sanırım arastirdigima göre 1960 amper pili var bence çok az yetmez benim fikrim powerbank gerekebilir değilde bu ip lerin aksesuari oluyor arkasına takıyon şarj ediyor o tarz bisey olabilir

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A34 güzel de android çok can yakti ondan babaminda hiç android bakmıyor

Ama sanırım arastirdigima göre 1960 amper pili var bence çok az yetmez benim fikrim powerbank gerekebilir değilde bu ip lerin aksesuari oluyor arkasına takıyon şarj ediyor o tarz bisey olabilir
Sanırım o ip 8 ve üstünde var o telefonlarda 8/9k istiyorlar o parayı da ne kadar Android'de soğusamda gider 10/11k ya sizin tercihiniz gibi a34 alırım

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
A34 güzel de android çok can yakti ondan babaminda hiç android bakmıyor

Sanırım o ip 8 ve üstünde var o telefonlarda 8/9k istiyorlar o parayı da ne kadar Android'de soğusamda gider 10/11k ya sizin tercihiniz gibi a34 alırım
A34 alırsanız istediğiniz bi test vs varsa yaparım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu
İphone alma çakallar yavaşlatıyor
Hocam android telefon daha 10 ay olmadı telefon rahmetli olacak , biraz hor kulandim yani şu da döktüm yüksekten de düştü , bnim küçük kardeş bir seyler denerken şekerlige çay dökmüş telefonumuda içine atmış kalıp gibi çıkmıştı ıslak mendille kalıbı kırdım biraz sadece ekranı suda tuttum hala çalışıyor sağlamlığı gayet iyi ama reklam fışkırıyor her yerden yada donuyor

Bide ip yavaşlıyor demişsin androidlerin ne olduğu ortada

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721

oyunm

80+
Hocam android telefon daha 10 ay olmadı telefon rahmetli olacak , biraz hor kulandim yani şu da döktüm yüksekten de düştü , bnim küçük kardeş bir seyler denerken şekerlige çay dökmüş telefonumuda içine atmış kalıp gibi çıkmıştı ıslak mendille kalıbı kırdım biraz sadece ekranı suda tuttum hala çalışıyor sağlamlığı gayet iyi ama reklam fışkırıyor her yerden yada donuyor

Bide ip yavaşlıyor demişsin androidlerin ne olduğu ortada
Hocam realme gt2 kullanıyorum. Trendyolda 15k den fiyat listeleniyor. Android için en f/p telefon. Kendisi bbk grubu(oppo oneplus realme vivo)nun üyesi 3 yıl oneplus kullandım ve iphoneden bir eksiğini görmedim bakabilirsiniz bence.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alacağın iPhone redmiden iyidir. Ama sonuçta çok eski olduğu için donma kasma olacaktır. Bence ikinci elden alın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu
Hocam realme gt2 kullanıyorum. Trendyolda 15k den fiyat listeleniyor. Android için en f/p telefon. Kendisi bbk grubu(oppo oneplus realme vivo)nun üyesi 3 yıl oneplus kullandım ve iphoneden bir eksiğini görmedim bakabilirsiniz bence.
Hocam bu gün bakarız sanırım babama tel alırken yanında 8plus / oneplus denk gelirse onada bakarım

Alacağın iPhone redmiden iyidir. Ama sonuçta çok eski olduğu için donma kasma olacaktır. Bence ikinci elden alın.
Hocam yakın fiyattalar hemde 12 ay garanti pil fln hepsi yeni olunca orası iyi geldi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bu gün bakarız sanırım babama tel alırken yanında 8plus / oneplus denk gelirse onada bakarım

Hocam yakın fiyattalar hemde 12 ay garanti pil fln hepsi yeni olunca orası iyi geldi
Telefon zaten ilk çıktığında 4000₺ olduğu için ikinci elden daha uyguna bulabilirsin diye düşünmüştüm.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,419
İsim
uwu
Telefon zaten ilk çıktığında 4000₺ olduğu için ikinci elden daha uyguna bulabilirsin diye düşünmüştüm.
Hocam yani Max 1k için deymez gibi geldi hatta Tarsus ta pek telde yok sanirim ya get mobil yada telefoncudan alacagiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,938
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom