Neler Yeni

Çözüldü✓ 22-24K Laptop Önerisi

Techno08

80+ Gold
Hocam Omen hakkında ne diyebilirsiniz? Bi tanıdığım önceki 2060'lı kasasını kullanmıştı ve cihaz cidden başarılıydı.

Teknik açıdan Deltanın geçtiğinin farkındayım, ama asıl Nvidia'nın RTX'e özel çıkardığı uygulamalar beni düşündürüyor. Açıkçası ilk haberleri çıktığından beri Canvas kullanmak istiyorum.

Omenlerin genel olarak soğutması çok başarılı. DH kodlu cihazlarının soğutmaları iyi değildi sadece. Yani mobil Rtx'ler masaüstü ekran kartlarında ki Rtx kadar performans vermiyor ayrıca AMD'nin de Rtx tarzı bir yazılımı var kullanılabilir olması lazım. Yani benim önerim delta olurdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Egemen ege
İyi günler arkadaşlar, hem mühendislik programlarında hem de oyun için kullanmak üzere bir laptop almayı planlıyorum. Bu fiyat bandında aşağıdaki 2 cihaz ilgimi çekti. Msı tasarım, 1tb ram ve, vram artısından dolayı ilgimi çekti.
Yeni sistem topladım ihtiyacım yok ama 1 tb ram varsa alayım geleceğe yönelik olur torunlarım kullanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tech Lover
130w değil Omen 17 değil bu.
Satıcının yalancısıyım hocam🤣 Başka bi sitenin soru cevabında 130W yazmışlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Omenlerin genel olarak soğutması çok başarılı. DH kodlu cihazlarının soğutmaları iyi değildi sadece. Yani mobil Rtx'ler masaüstü ekran kartlarında ki Rtx kadar performans vermiyor ayrıca AMD'nin de Rtx tarzı bir yazılımı var kullanılabilir olması lazım. Yani benim önerim delta olurdu.
Hocam aslında Fsr başta olmak üzere amd'nin bir sürü teknolojisi var ve gayet de başarılı ama benim aklımı çelen kısım rtx voice ve canvas. Delta için bunları bırakmalı mıyım, o konuda kararsızım.

Techno08

80+ Gold
Satıcının yalancısıyım hocam🤣 Başka bi sitenin soru cevabında 130W yazmışlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aslında Fsr başta olmak üzere amd'nin bir sürü teknolojisi var ve gayet de başarılı ama benim aklımı çelen kısım rtx voice ve canvas. Delta için bunları bırakmalı mıyım, o konuda kararsızım.

Grafik ile uğraşacaksanız canvas iyi olur elbette ama diğer türlü bilemiyorum hocam siz bilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tech Lover

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Aralarında MSI mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tech Lover
@Emir Aydın Hocam sizin görüşünüzü de almak isterim, başka bi forumdan hatırlarsınız belki🙂

Edit: Fiyatlar bu sabah arttığı için bütçe de arttı, maks 27k'ya kadar bakacağım.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,916
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
@Emir Aydın Hocam sizin görüşünüzü de almak isterim, başka bi forumdan hatırlarsınız belki🙂

Edit: Fiyatlar bu sabah arttığı için bütçe de arttı, maks 27k'ya kadar bakacağım.
Hatırladım AlteredTech. :kizginpeepo:
YKS'ye hazırlandığım için laptop piyasasını pek takip etmedim, şimdi yeni yeni bakıyorum.
Şu anda tavsiye vermesem senin için çok daha sağlıklı olur.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Ne derece oyun oynucaksiniz bilmiyorum ama makina mühendisliği okuyan biri olarak şunu söyliyebilirim solidworks gibi cad programlarında 17.3 inc ekran büyük rahatlık sağlıyor ama fiyat ve taşınabilirik açısından eksi puan olur

Stwart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan han
Hocam sizlere bi sorum daha var, çok daha uyguna bu cihazı buldum, RX6600m ve 144hz ekran dışında deltayla çok fark yok gibi. Sizce nasıl? Fiyat çok uygun geldi.

https://www.hepsiburada.com/msi-alp...z-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000ZAY8L burda niye bukadar ucuz bilmiyorum 22 bine var

Top Bottom