Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 22.999 TL GIGABYTE AORUS 15P XD RTX 3070P 1TB SSD 15.6 240Hz FHD W10H Notebook

Oktanus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Bayrak
Ram ssd eklemek garanti bozuyor mu bilen var mı?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,236
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kredi mi çeksem

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Kaçırmayın sakın.

acary1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre ACAR
Sipariş verdik bakalım umarım istediğim gibi çıkar ürün elime geçince fikirlerimi yazarım alacak arkadaşlar için
Hocam en fazla kaç taksit yapabiliyoruz ben en az 9 yapmak istiyorum da üstüne para koyuluyo siz nasıl aldınız

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATA
Asus rog kullanıyorum kalite kasa parça olarak rog serisinden üstün müdür '?

Artgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ercn
Hocam en fazla kaç taksit yapabiliyoruz ben en az 9 yapmak istiyorum da üstüne para koyuluyo siz nasıl aldınız
9+2 taksit hocam yapı kredi kartıyla aldım bana fiyat farkı koymadı banka ile alakalı olabilir banka kendi verdi ekstra taksit seçeneğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus rog kullanıyorum kalite kasa parça olarak rog serisinden üstün müdür '?
İncelemelere göre plastik ama iyi malzameden imal edilmiş bende Dell 12 yıllık laptop var plastik ama halen taş gibi gelince anlarım ama benim eski Asus laptobum var çok beğenmiyorum asuslari çok narin yapıyorlar 2 ayda tuşları bozuldu mesala lenovo ve MSI bu konuda daha iyi ama onlarda çok yiset fiyatlara satılıyor

acary1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre ACAR
9+2 taksit hocam yapı kredi kartıyla aldım bana fiyat farkı koymadı banka ile alakalı olabilir banka kendi verdi ekstra taksit seçeneğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

İncelemelere göre plastik ama iyi malzameden imal edilmiş bende Dell 12 yıllık laptop var plastik ama halen taş gibi gelince anlarım ama benim eski Asus laptobum var çok beğenmiyorum asuslari çok narin yapıyorlar 2 ayda tuşları bozuldu mesala lenovo ve MSI bu konuda daha iyi ama onlarda çok yiset fiyatlara satılıyor
Cidden mi banka ile görüştün mü 9+2 nasıl yapabildin ya bende gerçi yapı kredi yok ama taksit seçeneklerine baktığımda 5 üzeri taksitlerde fark koyuyor hepsinde

Top Bottom