Neler Yeni

240 bin tl hıgh-end sistem

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bir PC ye neden bu kadar yatırım yapıyorsunuz 😄işiniz PC ile mi ilgili ve şuan almayacaksaniz kurmak saçma olur şimdi ben parçaları attım diyelim daha kaç ay var ne olur bilinmez almaya 1 hafta kala bence tekrardan konu açın

medusa1

80+
9800X3D ve 5090'ı Çıktığı ilk 3 Gün İçerisinde Alırsanız, Yatırımınız Elinizde Patlar.

Bekleyip 1 - 2 Ay Sonra Alırsanız, Uzun Vadede Zararınız Çok Daha Az Olur.

64 RAM
1200 değil 1400 Üstü PSU Bakın.
1200 psu neye yetmiyor hocam ? 1200 bence gayet kafi. Üstüne gerek var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
tahsin özel
9800X3D ve 5090'ı Çıktığı ilk 3 Gün İçerisinde Alırsanız, Yatırımınız Elinizde Patlar.

Bekleyip 1 - 2 Ay Sonra Alırsanız, Uzun Vadede Zararınız Çok Daha Az Olur.

64 RAM
1200 değil 1400 Üstü PSU Bakın.
ilk 3 gün acaip ucuz oluyormuş ancak tabii büyük de bir risk oluyor ..amd nin 9000 bin serisi işlemciler veya intel in 13-14. nesil işlemciler gibi patlak bir seriye denk gelinirse 140k elde patlar..dediğiniz gibi gerekirse 10-20k pahalı alırım ama asla rizikoya girmem ..incelemelerden tam puan almış bir ekran kartı alırım

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Eymen
Bir PC ye neden bu kadar yatırım yapıyorsunuz 😄işiniz PC ile mi ilgili ve şuan almayacaksaniz kurmak saçma olur şimdi ben parçaları attım diyelim daha kaç ay var ne olur bilinmez almaya 1 hafta kala bence tekrardan konu açın
Gta 7 için yatırım yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
tahsin özel
pc ile çok fazla vakit geçiriyorum..başka şeylere nadiren para harcıyorum..hayat tarzım böyle olduğu için ve aynı sistemi uzun yıllar kullandığım için bana aşırı lüks gelmiyor ödediğm bedel..evde tv yok ..oled monitör de alacağım ..tek eğlence kaynağım olacak

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yazık valla eğer onun için ise alt tarafı oyun ya nedir bu kadar paralar vermek anlamıyorum cidden he param var kime ne de derse sesim çıkmaz 😁 zenginin parası fakirin çenesini yorarmis

xTURANN

80+ Silver
1200 psu neye yetmiyor hocam ? 1200 bence gayet kafi. Üstüne gerek var mı ?
Zaten yetiyor fakat "234K"'lık bir sistemi güvenceye almalı. 100 - 200W Daha fazlasının zararı ne olabilir ki ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
pc ile çok fazla vakit geçiriyorum..başka şeylere nadiren para harcıyorum..hayat tarzım böyle olduğu için ve aynı sistemi uzun yıllar kullandığım için bana aşırı lüks gelmiyor ödediğm bedel..evde tv yok ..oled monitör de alacağım ..tek eğlence kaynağım olacak
Enteresan valla insan sıkılır ya sürekli PC ile nereye kadar benim için de TV önemli mesele evde sinema havasını çok severim demek ki sende PC yi böyle görüyorsun anladım

medusa1

80+
Zaten yetiyor fakat "234K"'lık bir sistemi güvenceye almalı. 100 - 200W Daha fazlasının zararı ne olabilir ki ?
1200 watt ile 1600 watt psular arasında ciddi fiyat farkı çıkıyor o yüzden dedim. Konu sahibi rog psu alacak belliki. 1200'lükler 12 bin civarıyken 1600 watt'lar 28-30 bin arası fiyata satılıyor. Amaç pc'yi güvene almaksa extradan ups alınabilir.

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Eymen
Yazık valla eğer onun için ise alt tarafı oyun ya nedir bu kadar paralar vermek anlamıyorum cidden he param var kime ne de derse sesim çıkmaz 😁 zenginin parası fakirin çenesini yorarmis
bence konu sahibi ile anlaşalım yarısını bize versin yarısınada pc alsın napacak 234klık sistemi bence çok mantıklı olmazmı?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
tahsin özel
gta 7 sarmaz ..rdr 2 de pek sarmıyor ancak sırf görselliği için indirime girince alacağım ve deneyeceğim..skılacağım kesin ancak yeni sistem ve oled monitörü rdr 2 de görmek istiyorum..daha çok fps oyunları seviyorum..crysis 4 ü bekliyorum esasen ..crysis 1 tadına bir oyun gelirse işte o zaman bu sistem işime yarayacak..gow,tolu,cod serileri ilgimi çekiyor...saatlerce bıkmadan oynadığım tek oyun ise world of tanks..oyunu 4k 240 hz de oynamak için sabırsızlanıyorum

Top Bottom