Neler Yeni

25k bütçe ile sistem tavsiyesi

Azurewalk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resul
İlgilendiği Kategoriler
Silah.
Merhabalar, hocam benim 25k ya bir pc ye ihtiyacım var, ben bir bilgisayar topladım ama sorun, sürekli karar değiştiriyorum, en iyisi hangisi bilmiyorum, kafayı yemek üzereyim, ne yapacağımı şaştım, monitör olmasada olur, eski casper var idare eder bir süre, benim tercihimde tek sorun psu, psu kaliteli olmak zorunda, ve minimum 750w bronz, hazır kasa olmazda güzel olur, ddr4 5 fark etmiyor umurumda değil artık, canı cehenneme oyun açsın yeter.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Merhabalar, hocam benim 25k ya bir pc ye ihtiyacım var, ben bir bilgisayar topladım ama sorun, sürekli karar değiştiriyorum, en iyisi hangisi bilmiyorum, kafayı yemek üzereyim, ne yapacağımı şaştım, monitör olmasada olur, eski casper var idare eder bir süre, benim tercihimde tek sorun psu, psu kaliteli olmak zorunda, ve minimum 750w bronz, hazır kasa olmazda güzel olur, ddr4 5 fark etmiyor umurumda değil artık, canı cehenneme oyun açsın yeter.
Hocam size 550w bile yeterli. 25k monitörr dahil mi ?

Azurewalk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resul
İlgilendiği Kategoriler
Silah.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör olursa olur, olmazsa da olur, eskisi ile idare ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu 750w istememin sebebi, ileride kesinlikle sistem değiştirmek için istek duymam, ve psu lar çok pahalı olmaya başladı, beni rahat bi 3 4 sene götürsün istiyorum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Monitör olursa olur, olmazsa da olur, eskisi ile idare ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu 750w istememin sebebi, ileride kesinlikle sistem değiştirmek için istek duymam, ve psu lar çok pahalı olmaya başladı, beni rahat bi 3 4 sene götürsün istiyorum
.Bence yeterli olur ,çünkü eğer aşırı yüksek ekran kartı işlemci takacaksan o zaman zaten anakart değiştirme ihtiyacın da doğar. 650w yeterli gibi geliyor bana. Ama 750w olsun dersen özelleştirme kısmında +500 TL ye ekleyebilirsin.

TersRamiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre
.Bence yeterli olur ,çünkü eğer aşırı yüksek ekran kartı işlemci takacaksan o zaman zaten anakart değiştirme ihtiyacın da doğar. 650w yeterli gibi geliyor bana. Ama 750w olsun dersen özelleştirme kısmında +500 TL ye ekleyebilirsin.
Hocam bu sisteme ne özelleştirme yapılmalı bende almayı düşünüyorum ama 26k bütçem var sence olmazsa olmaz ne yapmalıyım ?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bu sisteme ne özelleştirme yapılmalı bende almayı düşünüyorum ama 26k bütçem var sence olmazsa olmaz ne yapmalıyım ?
Yazın ilerleyen dönemlerde 1-1.5k bandına ayrı olarak hava soğutma ekleyebilirsin. Şu alırken eklenecek bir şey durmuyor. Eğer ilerde upgrade yapma düşüncen varsa belki psu ekleyebilirsin 26k oluyoro zaman
ekran kartını 700 TL ekleyip B550 ye ,ssd 300 TL ekleyip gen 4 e ,yükseltebilirsin.

oguzdyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz duymuş
Kendi sistemimi satıyorum dilersen özelden sistemimi atabilirim sana mesaj atarsan haberleşiriz

Top Bottom