Neler Yeni

25K Bütçeli laptop önerisi ACİL!

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
teşekkürler hocam size de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

aa tamam hocam jeton yeni düştü :D çok teşekkürler
Hocam hepsiburadadan aldınız inşallah orda vade farksız 6 taksit var 24.002 tl felan oluyor .N11den almasaydınız.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan
Hocam hepsiburadadan aldınız inşallah orda vade farksız 6 taksit var 24.002 tl felan oluyor .N11den almasaydınız.
evet hocam tavsiyeniz üzere ordan aldım ve geldi 24 saat geçmeden çok teşekkürler

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ömer Doğan
Bir kaç gün içinde alınması gerekiyor.. fikir ve önerilere açığım. Değecekse 1.2₺ daha çıkarım max
bunu düşünüyorum https://www.n11.com/urun/lenovo-loq...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Kesinlikle lenovo loq başka bilgisayara bakmayın bile

Aynen kardeşim hadi bir de aceri öv tam olsun. Mükemmel bil laptop lenovo.

Hocam internette incelediğim kadarıyla çoğu kişi lenovo öneriyor bende lenovo satın aldım fakat cihaz tv incelemelerine bakarken lenovo hakkında aşırı sessiz bir laptop olduğunu söylüyor soğutma konusunda gayet başarılı diyor fakat yinede asusu öneriyor asusta limitleme yaparsanız daha iyi olur diyordu ama ben lenovo i5 12450hx aldım sizin tercihiniz bu konuda
Asus 95 derece lenovo 70 derecede çalışıyor. İ512450HX 7535HS ye göre çok çok çok çok çok daha güçlü.

arkadaşın attığı asus tuf a15 modelini al keyfine bak. lenovo alırsan prize takılı kullanırsın sürekli 1 saat gider bataryası. pilde kulllanırken mavi ekranları cabası . on para etmez malzeme kalitesi
Hiçbir oyunda şarj azalması yaşamadım

Son düzenleme:

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Asus 95 derece lenovo 70 derecede çalışıyor. İ512450HX 7535HS ye göre çok çok çok çok çok daha güçlü.

Hocam çok güçlü kısmında çok bir bilgim yok sadece cihaz tvnin önerdiğini söyledim ben o kanalda çokta kötü bir kanal diye bildiğimden dolayı öyle dedim.Bu arada sizde bu lenovodan var heralde pil 100de 100 iken kaç saat kullanım sağlıyor size acaba ?

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan

Hocam çok güçlü kısmında çok bir bilgim yok sadece cihaz tvnin önerdiğini söyledim ben o kanalda çokta kötü bir kanal diye bildiğimden dolayı öyle dedim.Bu arada sizde bu lenovodan var heralde pil 100de 100 iken kaç saat kullanım sağlıyor size acaba ?
çok çok daha güçlü değil hocam amd r7 de güçlü işlemci ama diğer özelliklere yani overall a baktığımızda loq daha iyiydi, onu tercih ettim

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ömer Doğan
çok çok daha güçlü değil hocam amd r7 de güçlü işlemci ama diğer özelliklere yani overall a baktığımızda loq daha iyiydi, onu tercih ettim
7535'e göre baya fark var.

Yt'de %70 ışıkta pil tasarruflu falan 60 hz 3.30-4 saat falan gidiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
kaanzi
Lenovo loq veya nitro 5 Al gardaş üzmez seni

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,539
Üyeler