Neler Yeni

27.000-30.000 TL Gaming ve mühendislik için laptop önerisi

brxtt

80+
Hata yaparsın çok fazla fark etmiyor sen bilirsin karşılaştırma videolarını izle istersen asusun en premium serilerinden attığım laptoplar

AMDLSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Şahin
Güzel bir laptop fakat %45 renk gamotuna sahip bu da maalesef kötü bir değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata yaparsın çok fazla fark etmiyor sen bilirsin karşılaştırma videolarını izle istersen asusun en premium serilerinden attığım laptoplar
Kendim full TUF sistem kullanan biri olarak maalesef bu Strixler sorunlu yazılımsal sorun kaynaklı 150W TDP gösterse dahi 115 watt üzerine çıkamıyor üstüne Throttle sorunu olduğundan bahsediliyor redditte.

Berkann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkan Akkaya
Güzel bir laptop fakat %45 renk gamotuna sahip bu da maalesef kötü bir değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendim full TUF sistem kullanan biri olarak maalesef bu Strixler sorunlu yazılımsal sorun kaynaklı 150W TDP gösterse dahi 115 watt üzerine çıkamıyor üstüne Throttle sorunu olduğundan bahsediliyor redditte.
Monsterın da yanılmıyorsam ekranı 30ms. Bu biraz sorun yaratmaz mı sence ?

AMDLSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Şahin
Monsterın da yanılmıyorsam ekranı 30ms. Bu biraz sorun yaratmaz mı sence ?
Açıkçası şuan çok nadir gray to gray 1 ms veya 3 ms olan monitör ve laptop var aslında o 5 ms veya 1 ms dedikleri değerlerin çoğu 15-20 Ms arasında değişen değerler karar sizin ben Battlefield tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum açıkçası MS önemli olsa da %sRgb olduğu için sanırım tercihim Monster olacak ayrıca son güncelleme ile turbo modu gelmiş haberiniz olsun.

Avaree96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Taha ÖZTÜRK
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,507