Neler Yeni

27 inch - 2k - ips monitör tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
Asus ve lg karşılaştırınca fiyat konusunda asus biraz daha iyi ama özellik konusunda display port 1.4 ve 1 milyar renk olarak LG daha önde

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50

NightWish2434

80+ Silver
Dediğim gibi oyun tarafında asus biraz daha önde ama görüntü kalitesi olarak lg çok daha iyi. 8bit+A-FRC. 1 milyar renk. Vb özellikler.
kanka sadece renkte önde 21 hz farkı var ve asusda dahili hoparlör var. gayet yeterli özellikler

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
kanka sadece renkte önde 21 hz farkı var ve asusda dahili hoparlör var. gayet yeterli özellikler
Görüntü kalitesinde önde. Sadece renk olarak bakamazsın buna. Oyunda bile kötü değil aslında. Ips paneller arasında 1ms tepki süresini en gerçekçi veren monitörlerden biri. Görüntü kalitesi de daha iyi. Sadece tamamen oyun odaklı olmadığı için elmb gibi ozellikleri yok o kadar. Tercih meselesi ama tavsiyem lg.

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Görüntü kalitesinde önde. Sadece renk olarak bakamazsın buna. Oyunda bile kötü değil aslında. Ips paneller arasında 1ms tepki süresini en gerçekçi veren monitörlerden biri. Görüntü kalitesi de daha iyi. Sadece tamamen oyun odaklı olmadığı için elmb gibi ozellikleri yok o kadar. Tercih meselesi ama tavsiyem lg.
daha çok oyun için kullanacagım ama fps oyunları degil yazılıma baslamayı düşünüyorum aradaki fiyat farkını da göz önünde bulundurarak hangi monitör alınmalı

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
daha çok oyun için kullanacagım ama fps oyunları degil yazılıma baslamayı düşünüyorum aradaki fiyat farkını da göz önünde bulundurarak hangi monitör alınmalı
Dediğim gibi renk ve görüntü olarak çok önde ama harici çok fark yok gibi. LG bütçene yakın değilse asus alabilirsin.

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha

bu monitörü aldım 2-3 gündür kullanıyorum memnunum tavsiye ediyorum
Bu fiyatlara ips vs bulmak zor. Fiyat gün geçtikçe pahalanıyor konu sahibi umarım almıştır 1 hafta da 400 lira koydu üzerine

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87