Neler Yeni

Öneri 2k Ya mouse +mousepad

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

CodeEmZal

80+
Başlıkta belirttiğim gibi mouse ve mouse pad arıyorum. Ancak atıyorum steelseries mouse steelseries mouse pad ikilisi gibi istiyorum ileride yanına klavye de alacağım hepsi bir markanın ürünü olması iyi olur mousepadi de şimdilik küçük olması yeterli ileride klavye ile mousepad de alacağım şimdilik büyük mousepade yerim yok
Klasse Markt Longten markasının kaliteli ve güzel desenli mousepad leri var mouse padi aynı marka almana gerek yok diye düşünüyorum. 400-500₺ civarlarında sanırım benim bahsettiklerim… youtube da videoları vardır Japon havası var mousepadlerde bende almayı düşünüyorum ileride…

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berkay Emir Ada Davulcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar Aşığı.
beyler zowie mouse'lar neden gözden düştü? ben çok beğeniyorum. fiyatı kadar etmeyen bir düzeye mi geldi acaba?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Klasse Markt Longten markasının kaliteli ve güzel desenli mousepad leri var mouse padi aynı marka almana gerek yok diye düşünüyorum. 400-500₺ civarlarında sanırım benim bahsettiklerim… youtube da videoları vardır Japon havası var mousepadlerde bende almayı düşünüyorum ileride…
imzamı atarım söylediğine. klasse longteng tiger longtengle aynı fabrika çıkışlı ve daha ucuz tiger gibi efsane mousepaddir

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Forum olmasa hayatta görmezdim bunları he be cevherler var maşallah

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
beyler zowie mouse'lar neden gözden düştü? ben çok beğeniyorum. fiyatı kadar etmeyen bir düzeye mi geldi acaba?
hayır zowie piyasanın gerisinde kalmaya başladı ve gözden düşmedi hala çoğu esporcu 2017'den beri zowie kullanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berkay Emir Ada Davulcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar Aşığı.
imzamı atarım söylediğine. klasse longteng tiger longtengle aynı fabrika çıkışlı ve daha ucuz tiger gibi efsane mousepaddir
çok iyimiş tipleri

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Tuş sayısı daha fazla olab mouse önerin var mı hpcam
hayır zowie piyasanın gerisinde kalmaya başladı ve gözden düşmedi hala çoğu esporcu 2017'den beri zowie kullanıyor
Attıklarında çok iyi tuş sayısı bi tık daha fazla olsa daha işime gelecek

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
çok iyimiş tipleri
bunun çakması

Top Bottom