Neler Yeni

3.5 4k klavye önerisi

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Eren Turhan

Arkadaşların dediği ajazz modeli güzeldir trden alıcam diuorsanız yulardaki fena değil yurtdışından daha ucuza gelir

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren
Hangi model
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gift switch ile flying switch hangisi daha tok sesi var
ajazz680 çift veya 3 lü 4 lü falan basıyor bir kere basınca bunu yazarken bile oluyor.

Arkadaşların dediği ajazz modeli güzeldir trden alıcam diuorsanız yulardaki fena değil yurtdışından daha ucuza gelir
benim için garantisi olsun yurt içi yurt dışı getirmek sorun değil beklerim

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yağız Berk Özel
Garanti olsun diyorsanız en iyi seçenek Mod 007 PC. Piano switchleri gerçekten güzel bende de Akko 5087B var piano ve yellow switchlerle değiştireceğim switchlerini. Mod 007 PC daha iyi olsa da Türkçe şart ise

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren
Garanti olsun diyorsanız en iyi seçenek Mod 007 PC. Piano switchleri gerçekten güzel bende de Akko 5087B var piano ve yellow switchlerle değiştireceğim switchlerini. Mod 007 PC daha iyi olsa da Türkçe şart ise
o zaman mod 007 yi alıyım linki var mı?

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Draq123
ajazz680 çift veya 3 lü 4 lü falan basıyor bir kere basınca bunu yazarken bile oluyor.

Elinizdeki 600tl lik ürün o kadar kusuru olsun uzun kullanıldı bide galiba

https://wraithesports.com/products/vgn-x68-mekanik-klavye?variant=42738021105857 ben bunu 20 dakka felan kullanma fırsatı. Oldu sesi çok hoştu bu fiyata bence alınır

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mete
blue switch gibi tactile deniyor sanırım öyle olmasın pek sevmiyorum ve klavye %75 olsun gerisini size bırakıyorum yurt içi yurt dışı fark etmez tkl de olabilir duruma bağlı. kablolu kablosuz fark etmez

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BVQ9TY3T/ref=sw_img_1?smid=AJJW1W45HAUSR&th=1 bu baya hoşuma gitti alınır mı
Asus ROG Strix Scope RX switch TKL daha iyi switch bulana eti karam çikolata.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren
bu arada denemek için tavsiyeniz varsa itopya veya mediamarkt a gidebilirim yakınlar bana

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,277
İsim
Kerem Çavuş
AK820 Pro Gift switch bu bütçelerdeki tartışmasız en iyisi custom alüminyum kasalı bi klavye yapmadığın sürece böyle ses alma şansın yok

Rx optik switchden şaşma hocam dünyanın en iyi switch i
Çöp , akko 3068b jelly pinky , asus rog scope nx , logitech g513 brown , gateron yellowlu deluxe km18 var ayrıca kkt kang white v3 switch seti var hiçbirinin yüzüne bakmıyorum

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren
Rx optik switchden şaşma hocam dünyanın en iyi switch i
bu hafta gidip denicem eğer çok içime sinmezse ya akko mod 007 alıcam yada ak820 pro
AK820 Pro Gift switch bu bütçelerdeki tartışmasız en iyisi custom alüminyum kasalı bi klavye yapmadığın sürece böyle ses alma şansın yok

Çöp , akko 3068b jelly pinky , asus rog scope nx , logitech g513 brown , gateron yellowlu deluxe km18 var ayrıca kkt kang white v3 switch seti var hiçbirinin yüzüne bakmıyorum
link var mı gift switch bulamadım

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mete

Optik switch kullanan piyasada çok az klavye çeşidi var. Ayrıca tuşun yapısı itibariyle tuşlar kenardan tutuluyor bu sayede tuşa köşesinden bile bassan eğilip büzülmeden dümdüz aşağı iniyor. ledlerin ortada olması da büyük avantaj. Bu yüzden Işıklandırma olarak da tartışılmasız en iyisi oluyor. Ben daha önce apex 7, apex pro, logitech vb çoğu bilindik markanın en iyi klavyelerini kullandım. Şuanda da ROG Azoth kullanıyorum ama RX switch olmadığı için haala özlem yaşıyorum. Gecikmeyi ve ergonomiyi iliklerime kadar farkettiğim tek klavyedir kendisi ayrıca inceleyen ve kullanan global forumlarda en güzel yorumları alan switchdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,561
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom