Neler Yeni

3 ay 400 TL spor salonuna mı gitmeliyim yoksa 30 kg dambıl seti mi alayım

Sedrik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Özkabak
Spor salonuna gitmek istiyorum ama koronadan dolayı kapanabilir bu yüzden eve dambıl seti mi alayım

EmreTRk

80+ Bronze
Spor salonuna gitmek istiyorum ama koronadan dolayı kapanabilir bu yüzden eve dambıl seti mi alayım
Spor salonuna gidin tabiiki. Dumbell ile yapacağınız spordan hiç bir şey olmaz.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
salon tabii ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

salon = xbox game pass
dambil = dandik ucuz oyun

gibi düşün ikiside aynı fiyatta ama herkes gamepass alıyor daha fazla ve kaliteli oyuna sahip oluyorsun. Spor salonu da aynı mantık

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Spor salonuna gitmen daha faydalı olacaktır
dumbella hiçbir şey olmaz diyenleri dinleme

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Koronadan dolayı kapanırsa senin üyeliğin bitmez diye biliyorum,sonuçta kapalı ve ne olursa olsun gidemiyorsun.

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Berkay Aslan
Antrenör falan mısın?
arkadaşımla giriyorum o ilk ay parayı veriyor diyorumki ay sonu versem falan bi kere denedim oldu bu ikincide sadece hani diyorum onunla ilgilenicem özel olarak bende antrenmen yapiyodum neyse artık gerek kalmadı öyle şeylere yapabiliyosanız yapın ama ucuz salonlarda

VorleN

80+ Silver
arkadaşımla giriyorum o ilk ay parayı veriyor diyorumki ay sonu versem falan bi kere denedim oldu bu ikincide sadece hani diyorum onunla ilgilenicem özel olarak bende antrenmen yapiyodum neyse artık gerek kalmadı öyle şeylere yapabiliyosanız yapın ama ucuz salonlarda
Kul hakkı oyuna katıldı.

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
spor salonuna git hocam ikisinide denemiş biri olarak evde spor felan hikaye spor salonunda belirli aletler olmadığı sürece kolay kolay şekil almaz vücudunuz

Top Bottom