Neler Yeni

3 ay Sporda ne kadar gelişim olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar spora başladım 1 sene gitcem ama yazin 3 ay boyunca ne ladar gelişim olur ben 1.73 civarı 68 kg yim ama aşırı zayıf gözüküyorum yani anladınız kilomla görünüşüm bir değil

121709

80+ Silver
3 Ayda vücut ufaktan otururuz, kasların temeller atılır.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar spora başladım 1 sene gitcem ama yazin 3 ay boyunca ne ladar gelişim olur ben 1.73 civarı 68 kg yim ama aşırı zayıf gözüküyorum yani anladınız kilomla görünüşüm bir değil
Düzgün beslenirsen bir şeyler olur, beslemenmezsen istediğin kadar ittir kaktır çok yavaş gelişirsin

Yağ oranını ölçtür ona göre güzel bir beslenme programı yap antrenmanların içinde hocalardan destek al

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yağ oranını ölçtür ona göre güzel bir beslenme programı yap antrenmanların içinde hocalardan destek al
Yag oranımi nasıl ölçecegim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgün beslenirsen bir şeyler olur, beslemenmezsen istediğin kadar ittir kaktır çok yavaş gelişirsin
Kisaca nasıl beslenmeliyim kral anlatır mısın hoca herşeyi yiyin yemek seçmeyin demis ama

Kisaca nasıl beslenmeliyim kral anlatır mısın hoca herşeyi yiyin yemek seçmeyin demis ama

Her şeyi yiyin yemek seçmeyin saçma olmuş spordan sonra önüne 1kg patates kızartması vs. konduğunda yersen ne anlamı kalır bol proteinli besinler tüketmeye çalış

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

hoca çok iyi demiş :D nasıl hoca o öyle
yağ oranın önemli nasıl besleneceğin hakkında ama direkt genel olarak temiz büyümek isteyen biri yani clean bulk yapmak isteyen biri günlük kilosunun 1.5 katı protein almalı kilosu kadar gram yağ yemeli ve geriye kalan kaloriyi de çoğunu karbonhidrat bir miktarını da meyveden falan alabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Her şeyi yiyin yemek seçmeyin saçma olmuş spordan sonra önüne 1kg patates kızartması vs. konduğunda yersen ne anlamı kalır bol proteinli besinler tüketmeye çalış
Hocam peki nasıl beslenmeliyim.h

Hani biber sarımsak nebilim otçul yemekler manasinda yemek secmeyin ded galiba ben mesala dolma yemiyorum

hoca çok iyi demiş :D nasıl hoca o öyle
yağ oranın önemli nasıl besleneceğin hakkında ama direkt genel olarak temiz büyümek isteyen biri yani clean bulk yapmak isteyen biri günlük kilosunun 1.5 katı protein almalı kilosu kadar gram yağ yemeli ve geriye kalan kaloriyi de çoğunu karbonhidrat bir miktarını da meyveden falan alabilir.
Hocam Türkiyede yaşıyoruz ve suan haşlanmış yumurta yiyorum badka ne yiyebilirim

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam peki nasıl beslenmeliyim.h
Hani biber sarımsak nebilim otçul yemekler manasinda yemek secmeyin ded galiba ben mesala dolma yemiyorum

Hocam Türkiyede yaşıyoruz ve suan haşlanmış yumurta yiyorum badka ne yiyebilirim
hocam tr de yaşasak da aşırı pahalı olmuyor yani çok da abartmamak lazım, tabi yer yer değişiklik gösterebilir fakat kendi beslenmemi anlatıyorum
Tavuk göğüs 1.2 kilo alıyorum 3 gün yetiyor yani 400gr günlük yiyorum 1.2 kiloyu 75-80tl arasına alıyorum
Yasemin pirinç kullanıyorum definasyonda (kilo verme dönemi) olduğum için günlük 250gr pirinç yiyorum 1 kilo 4 gün yetiyor o da 30tl mi ne
5 yumurta yiyorum
ekmek falan da klasik zaten kepek ekmeği cart curt, beslenmem çok da ağım şağım değil ama düzgün besleniyorum, bir de fıstık ezmesi yiyorum bir miktar.
böyle hesapladığımda günlüğüm 50 tl bile olmuyordur yani, çok abartmamak lazım tr de yaşıyoz diye o kadar uçuk rakamlara gelmiyor (tabi tavuğun fiyatı yer yer değişiklik gösterir o da 80tl değilde 100-110tl olsun maksimum yani)
senin benden farklı yapman gereken şey ise karbonhidratı (pirinç, patates, makarna, bulgur vb.) fazla almak

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Serkan Barındık
3 ayda çok fark etmez ama 6 ay sıkı çalışır ve iyi beslenirsen bariz bir fark olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
Simdi hocam bizim karbonhidrat ve protein almam lazim demi

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Simdi hocam bizim karbonhidrat ve protein almam lazim demi
evet kilonu boyunu ve yaşını söylersen günlük alman gereken kaloriye göre yiyeceğin ortalama şeyleri söyleyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
evet kilonu boyunu ve yaşını söylersen günlük alman gereken kaloriye göre yiyeceğin ortalama şeyleri söyleyebilirim
9 ay sonra 17 olacağım 173-175 arası 68 kg

Hocam şimdi kepek ekmeği yumurta sebze türü meyve fıstık ezmesi Et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,981
Üyeler
149,809
Son üye
Ectomy
Top Bottom