Neler Yeni

Öneri 3 aylık NetSpeed deneyimim

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Merhaba Netspeed'e gecerken NetSpeed'e gecis tecrubem adinda konu acmistim. Aboneligim 2 ayı gecti ve deneyimlerimi paylasayim dedim.

Oncelikle Türk Telekom'dan gectigimi ve altyapima 76 Mbps tanimlandigini belirteyim. Tanimlanan 76 Mbps'nin 73 74 Mbps hizi stabil sekilde aliyorum.

Netspeed baglantim ilk geldiginde 2-3 saat icinde hizim durup dururken 35 Mbps'ye uploadim 6 Mbps'ye dusurulmustu. Bir nevi paketimi degistirdiler. Bende hemen mh yi arayip durumu bildirdim sistemsel hata oldugunu soyleyip eski haline cevirdiler ve o gunden sonra boyle bir sorunla karsilasmadim.

İlk haftaki bir gunde gece 23:30 - 00:00 arasinda DSL baglantim gitmisti tekrardan mh'yi aradim ve 5 dakika surmeden baglantimi tekrardan sagladilar. Bu kesintiden baska hiçbir kesintim olmadi.

Musteri hizmetleri beni oldukca memnun etti.

Apartmanda TurkNet kullanan arkadasim sayesinde en basta TurkNet gececektim fakat TurkNet zam geldikten sonra Netspeed'e yoneldim. Beraber oynadigimiz oyunlarda ben daha dusuk ping aldim ve arkadasimin bir ara yasadigi ping dalgalanma sonucu ile oda Netspeed'e gecti ve memnun kaldi.

Netspeed şu anda rakiplerine gore cok uygun ama haziran zammı gelecek %99.9 ihtimalle ama TurkNet'i gecmez bence. Cunku Turknet zam yaptigindan bu yana fazlasiyla abone kazandi netspeed. Ayrica davet kodlari ile daha uyguna getiriliyor zaten. 😁

Edit: Tahmin ettigim gibi turknetten ucuz oldu arada 6tl fark var davet koduda kullanarak 16tl daha ucuza kullanirsiniz.

NetSpeedin en guzel ozelliklerinden biride davet kodu sistemi. Basvuru atarken kullandiginiz davet kodu ile 12 ayligina 10'ar TL indirim kazaniyorsunuz ve netspeede her kullanici davet etmenizde 10'ar TL daha indirim kazaniyorsunuz.

Ama bir mobil uygulama isterdim açıkçası. Online islemler icin. Onuda yaparlar umarim. Sitedeki musteri paneli sade hos olmasina ragmen ben uygulama seklinde daha cok seviyorum daha kullanisli oluyor. Ve cok takilacak bir şey olmamasina ragmen 'netspeed.com' domainini Netflix almis. Siteye girdigimizde Netflix'e giriyor sonuna .tr ekleyince Netspeed'e giriyor. Bence domain olarak Netflix'le bir anlasma yapmalari gerekli.

Gerek ping gerek musteri hizmetleri ve stabil hiz olarak mukemmel bir iss.
Uzun lafin kisasi Netspeed beni memnun etti. Tavsiye edilir.

Gecmeyi dusunenler istersede davet kodumu kullanarak 12 ayligina suren her faturaniza 10'ar TL indirim kampanyasindanda yararlanabilirler.

Davet kodum: LRS7H5

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Screenshot_2022-05-15-19-40-11-427_com.android.chrome.jpg

Eve kac gelir acaba

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Altyapi kalitesine gore degisir hocam. Mesela benim altyapim 75 destekliyordu ama 80 verebildiler. Hepsinide alabilirsiniz biraz azinida alabilirsiniz. Hatta altyapiniz cok iyiyse biraz fazla dahi alabilirsiniz.
ben turknetlıyım 100 sözleşmede ama 60 gelıyor ondan sordum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben turknetlıyım 100 sözleşmede ama 60 gelıyor ondan sordum
Modem arayuzunden kontrol edin arama yerine 192.168.1.1 yazip modem arkasinda yazan bilgilerle giris yapin dsl bilgi ekranini ss atin yardimci olayim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap