Neler Yeni

3 Bin TL'lik Steam Sepetim Nasıl?

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Abdülhalik
Artı olarak Fallout 4 subnantica falan ekleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kingdom come delivarence var en az 50 saat 370 TL idi sanırım

Fallout 76 kötü diyorlar ama belki alırsın

Yada kalan 600 TL ile ucuz oyunlardan alırsın karar senin
detroit'e o kadar verilmez. E-Tail'de geçen 71'e aldım

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmetcan İvrendi
Yarısını oynadım da çok fazla diyalog var diye bıraktım. Belki başlarım tekrar.

Bu kadar çok ısrara uymak lazım deyip star warsı çıkardım. Yerine Baldur Gate 3 koydum.

Güncel sepetim bu şekilde. Var mı itirazı olan? :)
Sa Knk Yanlış anlama ama değmez O Sepete 3K Yani bi süre sonra bırakacağın en az 2 oyun var Yok bitiririm deme Eminim bitirmeden bırakacağın sıkıcı oyunlar var

-Hangi tür Oyunları Seviyorsun?

maury

80+
Sa Knk Yanlış anlama ama değmez O Sepete 3K Yani bi süre sonra bırakacağın en az 2 oyun var Yok bitiririm deme Eminim bitirmeden bırakacağın sıkıcı oyunlar var

-Hangi tür Oyunları Seviyorsun?
O 2 oyun hangisi? Söyleyin ki ona göre sepeti değiştiririm. Zaten o yüzden konu açtım.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmetcan İvrendi
O 2 oyun hangisi? Söyleyin ki ona göre sepeti değiştiririm. Zaten o yüzden konu açtım.
Knk
1-Days Gone (Oynuyanlar Hikayenin çok iyi işlenemediği ve sürekli aynı şeyleri tekrar ettiği ve O yavaşlatma gücü yüzünden sevmediklerini söylüyolar)
2-Battle Bit (Daha Çok çerezlik oyun 1-2 hafta sonra bırakılıyo genelde Yani alınır ama 180TL Verilmez)

maury

80+
Knk
1-Days Gone (Oynuyanlar Hikayenin çok iyi işlenemediği ve sürekli aynı şeyleri tekrar ettiği ve O yavaşlatma gücü yüzünden sevmediklerini söylüyolar)
2-Battle Bit (Daha Çok çerezlik oyun 1-2 hafta sonra bırakılıyo genelde Yani alınır ama 180TL Verilmez)
Onlar sepette yok zaten. Konu başlığında güncel sepet var.

The Semih

80+ Silver
Hocam burdakiler kendi eleştirilerini sana söyleyip oyunu kaldır diyorlar böyle saçma şey olabilir mi, Sen istediklerini al hocam bidaha bu fiyata oyun bulamıcaz belkide çok seveceksin aldıklarını.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmetcan İvrendi
Hocam burdakiler kendi eleştirilerini sana söyleyip oyunu kaldır diyorlar böyle saçma şey olabilir mi, Sen istediklerini al hocam bidaha bu fiyata oyun bulamıcaz belkide çok seveceksin aldıklarını.
Knk biz kendi hevesimize görwe söylemiyoruz Yani tecrübe ettiğimiz için ve Gnel olarak bakıp Bu oyuna O para değer mi Bitirirmisin yoksa yarıda oyunu bırakırmısın gibi bilgilerimizi söylüyoruz.

-Ona bakarsan Enis KirazOğluda Videolarında oyunların iyi ve kötü yanını anlatıyo ama adam YT Oyun diyince ilk bakılan kişi yani

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Fiyat farkı varmış baya bi bakiyimde duruma göre öyle alırım
Oyuna özel bir ilgin yoksa çokta önemli değil, benim gibi yüzlerce saat iblis kesiyorsan alabilirsin :D

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
Oyuna özel bir ilgin yoksa çokta önemli değil, benim gibi yüzlerce saat iblis kesiyorsan alabilirsin :D
Yok ya bana yeter gibi standart ama bende öyle vurdu kırdı aksiyon srviyorum bilemedim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yok ya bana yeter gibi standart ama bende öyle vurdu kırdı aksiyon srviyorum bilemedim
Oyun zaten 15-20 saat ana hikayesinde vurdu kırdının dibine vuruyor. Bana yeter diyorsan Standart yeterli.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmetcan İvrendi
Sen söyleyince Gördüm güncel olanı

BG3 Güzel Ama sen O Tarz Sevrmisin Bilemem (Öneri: Oyunu kız karakterle Oyna 30 Tane cinsel sahne varsa 28'de Gay Oluyon Erkek karakter

Oyun Önerilerim: Hepsini Al Demiyorum Bütçene Göre Beğendiklerini AL./Sadece Online Oyunlarını alman Tavsiyem Ama Crackli oyun Kullanmıyosun anladığım.

1-Metronun 2033 Redux /Metro Exodus (2 sinde'de büyük indirim var)
2-God Of War (İyi bir indirime girerse)
3-Mount & Blade II: Bannerlord (İndirime Girince)
4-The Last Of Us (%50 Ve üstü indirime girerse)
5-ELDEN RING (%50 Ve üstü indirime girerse)
6-RUST (%40 ve üstü İndirime girerse) Not: ARK İle oynarsan al yoksa alma Değmez
7-Batman: Arkham Collection (Batmanın 3 serisi +1DLC İçeren Bir paket) Not: Sudan Ucuz
8-Dying Light 2 Stay Human (Seviyorsan bu tarz Hayatta Kalma Oyunlarını) Not: %50 İndirimde Şuan Daha Fazla Düşmez
9-Lies of P (600TL Altına Düşerse)
10-Witcher 3 (300TL Ve altına inerse) Not: Önceden 11TL iken ben almışdım yani sen 300TL Verirmisin bilemem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,312
Üyeler
149,008
Son üye
Passing
Top Bottom