Neler Yeni

3 gün üst üste spora gidilir mi

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
Push pull legs antrenman programını uyguluyorum Pazartesi Salı Çarşamba gidip Perşembe dinlenip cuma günü haftayı tekrarlıyorum sizce bu sıkıntı yaratır mı?

Not: Haftanın tekrarına bacak dahil değil.

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berat
Pazartesi salı basıp çarşamba dinlenip perşembe cuma olarak devam etsen daha güzel olur gibi

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,247
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Gidilir sıkıntı yok. Mental olarak sana iyi geliyorsa bacağı tekrar edebilirsin.

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pazartesi salı basıp çarşamba dinlenip perşembe cuma olarak devam etsen daha güzel olur gibi
Bu şekilde nasıl hocam genel olarak pazartesi salı full üst vücut sonra Çarşamba alt vücut diye düşünmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gidilir sıkıntı yok. Mental olarak sana iyi geliyorsa bacağı tekrar edebilirsin.
Ama şöyle bir sıkıntım var deadlift yapacağim bacaği çalıştırdığı kadar sirtida çalıştırıyoruz bildigim kadariyla bu bir sıkıntı yaratır mı?

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berat
Bu şekilde nasıl hocam genel olarak pazartesi salı full üst vücut sonra Çarşamba alt vücut diye düşünmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama şöyle bir sıkıntım var deadlift yapacağim bacaği çalıştırdığı kadar sirtida çalıştırıyoruz bildigim kadariyla bu bir sıkıntı yaratır mı?
Bünyen kaldırırsa ve gücün varsa yap kardeşim kafana göre takıl basmanın günü olmaz ama dinlenme önemli

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom