Neler Yeni

IOS 3 Günlük iPhone 11 128GB Deneyimlerim ve 2023'de alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
2 sene %100 kalmasına imkan yok, 5 ay sonra 99'a düşer sonra 1-2 ayda bir %1 pil sağlığı düşer.
bende iphone 14 var 8 ay da %97 düştü pil saglıgı dediginin imkanı yok 2 yılda %100 e gitmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Uygunsuz davranış
alt tarafı bir telefon almışsın abartmaya görgüsüzlüge gerek yok!
" Ve söylemek istediğim şu sizler iPhone 12 13 bandında S22 S23 önerirken yıllar sonra o telefonlar kasacak ve iPhone sahipleri gülecek sizlere :) Bu bir ön yargı değil bu bir gerçek."
akp li dog
Mesaj otomatik birleştirildi:

S
bende iphone 14 var 8 ay da %97 düştü pil saglıgı dediginin imkanı yok 2 yılda %100 e gitmesi
Sen biraz hunharca kullanmışsın hocam..

Var, telefon ayarlarına gir.

Genel>Hakkında>Kapsam
Peki sence değişen batarya fabrikadan gelen batarya ile bir olur mu acaba

akp li dog

S

ve bu garanti kapsamında değişince ben para vermiyorumdur umarım

akp li dog

S

ve sanırsam şartları varmış değişmek için galiba

akp li dog

S

hocam bir de telefon bildirim sesim ayarlı ama instagramda ki farklı.. değişmiyor lanet şeyt nasıl düzelecek

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
akp li dog

S

hocam bir de telefon bildirim sesim ayarlı ama instagramda ki farklı.. değişmiyor lanet şeyt nasıl düzelecek
alakası yok hunharca kullanmıyorum hatta oyun bile oynamıyorum telefonda sadece iş için gün içerisinde müşterilerle konusuyorum sadece o kadar sen 2 yıl %100 de kalır diye ümit ediyorsan yanılıyorsun bi yerden sonra illaki düşmeye başlıyor ha çok önemlimi degil iphone 14 almısım gidip yeni bataryasını da alırım yani ki %97 pil ömrü 8 ay için ideal

şahin doğan

80+ Platinum
Öncelikle hayırlı olsun. 11'in ekranına söylenen lafların %90'ı kağıt üzerinden görenler tarafından papağan gibi tekrarlanıyor. Ekran sıradan kaliteli bir IPS. 3 Tane kafası büyüklüğünde monitörde 1080P kullananlar el kadar cihazda 720P olunca kör olacaklarını zannediyorlar :D Ekranın netliği, renk kalitesi ile ilgili bir sürü video ile kanıtlar gösterdim insanlara.
Dediğin gibi artık o fiyatları hak etmiyor ama kendi emeğin ile aldığın telefona kimse laf edemez. Tekrardan hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Öncelikle hayırlı olsun. 11'in ekranına söylenen lafların %90'ı kağıt üzerinden görenler tarafından papağan gibi tekrarlanıyor. Ekran sıradan kaliteli bir IPS. 3 Tane kafası büyüklüğünde monitörde 1080P kullananlar el kadar cihazda 720P olunca kör olacaklarını zannediyorlar :D Ekranın netliği, renk kalitesi ile ilgili bir sürü video ile kanıtlar gösterdim insanlara.
Dediğin gibi artık o fiyatları hak etmiyor ama kendi emeğin ile aldığın telefona kimse laf edemez. Tekrardan hayırlı olsun.
Teşekkür ederim yakışıklı, senin forumda ki doğru yorumlarına hak veriyorum ;):kekw::whistle:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Katılıyorum iPhone 11 i alırken forumda falan çok görüyordum ekranı çok kötü falan diye aldım hic bir sorun göremedim

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Hayırlı olsun. 2 sene 3 aydır kullanıyorum, pil yüzdem %88. 100'e kadar şarj ederdim hep ama daha iyi performans için 20-80 aralığında tutabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Hayırlı olsun. 2 sene 3 aydır kullanıyorum, pil yüzdem %88. 100'e kadar şarj ederdim hep ama daha iyi performans için 20-80 aralığında tutabilirsin
2 Sene 3 ay da %88 normal gibi bence. 100 e kadar fullerim hocam ben 20 den de indirmem gittiği yere kadar :D

Katılıyorum iPhone 11 i alırken forumda falan çok görüyordum ekranı çok kötü falan diye aldım hic bir sorun göremedim
Kesinlikle öyle mis gibi ekranı var.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Arkadaşlar 3 gündür kullanıyorum. 4 Senelik Redmi Note 8'den geçince zevke geldim açıkçası. Önceki telefonum da IPS LCD Olduğu için yabancılık çekmedim aksine çok da güzel renkler sunuyor, siyahlar ise LCD olduğundan dolayı tam siyah değil ama günümüz telefonlarının %90 ının siyahları tam siyah yapmadığını sayarsak büyük bir sorun değil önüne gelen ekranı kötü diyerek sallıyor :) 1080x2340 FHD+ Ekrana sahip Redmi Note 8 in ekranı bundan daha net göstermiyordu. YouTube vs. yerler de ciddi kalite farkı var bana göre detaylar daha net belli oluyor. İlk iPhone deneyimim. Fiyatı konusuna gelirsek tabii ki değmeyecektir ancak kendi emeğimle alıp o kadar para verince umurumda bile olmadı :) Şarj konusu ise normal olarak şuan çok iyi dün sabah 06.30 da çektim 100% idi, bugün şu saat itibari ile %58 civarında. Kamerası vs. zaten güzel, hızı güzel, akıcılığı güzel o IOS İşletim sistemi çok güzel çalışıyor.. Kısacası 35.000 liralara çıkamayıp iPhone 11 almak isteyenler fiyatına değmeyecek şekilde alabilir.. Ve söylemek istediğim şu sizler iPhone 12 13 bandında S22 S23 önerirken yıllar sonra o telefonlar kasacak ve iPhone sahipleri gülecek sizlere :) Bu bir ön yargı değil bu bir gerçek.
S22 aldım birkaç yıl sonra kasmaz. Ben alırken iphone 11 ile arasında 2000tl civarı fark vardı pişman da olmadım aldıktan sonra. Çünkü 2016'da aldığım a5 bile hala aşırı derecede kasmıyor. Arada kullanıyorum.
Samsung'un s ve note serisi telefonları gayet iyi çalışıyor hocam, insanlarda nedense android bu kötü, kasar, hemen ömrü bitecek gibi bir düşünce var.

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Uygunsuz davranış
Yav yukarda adama akp li dog dedim diye kudurmus esek raporlamıs 1 uyarı vermisler ASOŞIDAKSD

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom