Neler Yeni

3 hafta sonra gümrükten geçen HK Gaming klavyelerim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Geçen ay açtığım 120k tıklanma alan HK gaming konusu saçma bir şekilde kapatılmış. Sıcak fırsat bittikten sonra konunun kategorisini yardımlaşma olarak değiştirmek yerine 2 haftada en popüler 4. konu olan 120k tıklanma alan konuyu kapatıp ürünler tekrar stoğa girince yeni açılan konuyu ana konu yapmak moderasyonun hatasıdır. Benim konum kapatıldığında bile ara ara ürünler stoklara giriyordu. PM yoluyla "ürünler 3. kez stoğa girdiğinde sipariş verdim çok sağol" diye mesaj atan üyeler var.

Hadi diyelim stoklar bitti, ürünlerini teslim alanlar ürünler ile ilgili birbiriyle yardımlaşıyordu. özellikle GK61 model klavyenin yazılımı, brick yemesi ve esc tuşunu macro olarak atama konusunda yardımlaşan üyeler vardı. mouseler için de driverlar konusunda yardımlaşma mevcuttu. Gümrükte kalan ürünler ve gümrük süreci ile ilgili de yardımlaşma mevcuttu. Gümrükte kalan ürünlerim gümrüğü 3 hafta sonra geçtiler ve konuyu düzenleyip de aynı durumu yaşayan arkadaşlara yardımcı olamıyorum çünkü konu kapalı :D

Konunun ana konu olmasın umrumda değil de konuyu 2-3 üye yazdı diye anında kapatmak nedir? nerenin saçmalığıdır? kategori değiştir üyeler arasında yardımlaşma devam etsin.

Moderasyona yazıyorum belki konu başlığına yaşadığım son durumu güncelleriz de 3 hafta sonra bile gümrükten ürün geçtiğini ihtiyacı olanlara duyururuz diye ama ipine takan yok.

Uzun lafın kısası cevap dahi vermeyen moderasyonun olduğu, konuların saçma şekilde kapatılıp aynı konu tekrar açılınca açılan konunun ana konu olduğu bir foruma daha fazla vakit ayırmak istemiyorum. ihtiyaç sahiplerine indirimli ürünler konusunda yardımcı olabildiysem ne mutlu. Başka forumlarda görüşmek üzere. Pm attığımda iplemeyen moderasyon hesabımı kalıcı olarak kapatabilir.

Konuyu silebilirler umrumda değil, burası onların çöplüğü sonuçta :D

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Modların hatalı olduğu konusunda sana katılıyorum, bence de konunun kitlenmesi gereksizdi ve aynı olayın lacivertinin ana konu yapılması da gereksizdi ama sen de konun kitlendi başka konu ortaya çıktı diye biraz gereksiz alınganlık yapmışsın dostum. Forumu tabii ki istersen kullanma ama "Konuyu silebilirler umrumda değil, burası onların çöplüğü sonuçta" çıkışın bence gereksiz ve sana yakışık değil. Saygılarla.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Biz de aldık birer klavye güzel indirim böyle şeyler üstte olmalı bence

Furkanozr

80+ Silver
Reis konuda Kaçtan satsam diye tartışmalar çıkmaya başlamıştı bence kapanması iyi oldu yazılım için ek konu açılması daha mantıklıydı

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
geçenlerde de gamerpay.gg sitesinde 10euro indirimli skin alınıyordu. Ben referalsiz bilgilendirme konusu açmama rağmen kapattılar. Bende tekrar tekrar açınca ban yedim. Tekrar tekrar açmam hataydı evet ama banım açıldıktan sonra " sıcak fırsatlar " kategorisine girdiğimde başka birisi konuyu açmış ve moderatörler konuyu kapatmamıştı. Yani bunu görüp yanlış düşünmemek elde değil.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Geçen ay açtığım 120k tıklanma alan HK gaming konusu saçma bir şekilde kapatılmış. Sıcak fırsat bittikten sonra konunun kategorisini yardımlaşma olarak değiştirmek yerine 2 haftada en popüler 4. konu olan 120k tıklanma alan konuyu kapatıp ürünler tekrar stoğa girince yeni açılan konuyu ana konu yapmak moderasyonun hatasıdır. Benim konum kapatıldığında bile ara ara ürünler stoklara giriyordu. PM yoluyla "ürünler 3. kez stoğa girdiğinde sipariş verdim çok sağol" diye mesaj atan üyeler var.

Hadi diyelim stoklar bitti, ürünlerini teslim alanlar ürünler ile ilgili birbiriyle yardımlaşıyordu. özellikle GK61 model klavyenin yazılımı, brick yemesi ve esc tuşunu macro olarak atama konusunda yardımlaşan üyeler vardı. mouseler için de driverlar konusunda yardımlaşma mevcuttu. Gümrükte kalan ürünler ve gümrük süreci ile ilgili de yardımlaşma mevcuttu. Gümrükte kalan ürünlerim gümrüğü 3 hafta sonra geçtiler ve konuyu düzenleyip de aynı durumu yaşayan arkadaşlara yardımcı olamıyorum çünkü konu kapalı :D

Konunun ana konu olmasın umrumda değil de konuyu 2-3 üye yazdı diye anında kapatmak nedir? nerenin saçmalığıdır? kategori değiştir üyeler arasında yardımlaşma devam etsin.

Moderasyona yazıyorum belki konu başlığına yaşadığım son durumu güncelleriz de 3 hafta sonra bile gümrükten ürün geçtiğini ihtiyacı olanlara duyururuz diye ama ipine takan yok.

Uzun lafın kısası cevap dahi vermeyen moderasyonun olduğu, konuların saçma şekilde kapatılıp aynı konu tekrar açılınca açılan konunun ana konu olduğu bir foruma daha fazla vakit ayırmak istemiyorum. ihtiyaç sahiplerine indirimli ürünler konusunda yardımcı olabildiysem ne mutlu. Başka forumlarda görüşmek üzere. Pm attığımda iplemeyen moderasyon hesabımı kalıcı olarak kapatabilir.

Konuyu silebilirler umrumda değil, burası onların çöplüğü sonuçta :D
Sen kralsın kardeşim. Takma kafana.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Çöp arşivinin çöp moderatörlerine soruyorum hesap kapatma yok diyorlar, illa yasaklı listeyi mi yapalım diyorum maalesef yardımcı olamam diyorlar :D en temizi çöp kelimesini kullanmak şimdilik. konuyu taşımaya gerek yoktu sonuçta gümrük ile ilgili bilgi paylaştım. hatanızı konuyu konu dışına taşıyarak mı gizliyorsunuz çöp moderatörler @Mehmet Yılmaz

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Reis konuda Kaçtan satsam diye tartışmalar çıkmaya başlamıştı bence kapanması iyi oldu yazılım için ek konu açılması daha mantıklıydı
Ben açtım konu yazılım için nasıl ayar yaptınız falan diye tınlayan olmadı 2-3 kişi oraya şöyle yaptık diye atsa iyidi.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Ben açtım konu yazılım için nasıl ayar yaptınız falan diye tınlayan olmadı 2-3 kişi oraya şöyle yaptık diye atsa iyidi.
asıl konuda konuşuluyordu ancak moderatörler keyfine konu kapatıp konu taşıdığı için hocam çok da şey yapmamak lazım. Donanım haber, techopat sosyal, pc hocası foruma filan konu açıp sorabilirsiniz orada yardımcı olabilirler belki

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,566
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom