Neler Yeni

3.kez direksiyon sınavına gireceğim neler önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
19 yaşındayım şu an ehliyet alma sürecindeyim önceden 2 kez direksiyon sınavına girdim 2 kez de kaldım şu an 3.kez direksiyon sınavına gireceğim yarın direksiyon eğitimi başlıyor. Neler önerirsiniz?

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
hocam çok büyük iş değil ehliyet almak. Kendini strese sokarsan yine kalırsın. Hocanı iyice dinle zaten nasıl park edeceğini ezberletiyorlar o ezbere göre vur geç.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Salih ÇARDAK
Dosya yakarsan otomatiğe yazıl

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı
Daha çok ders al ezberle ne yapacağını. ezber ile geçersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nelerden kaldın
2 kez de 25 metre geri parkı yaparken kaldım ilkinde 25 metre geri park yaparken araba biraz şeritten yola çıktı diye bıraktılar 2.sefer de yine 25 metre geri park yaparken hem arka dörtlüleri yakmayı unuttum hem de tekerler sarı çizgiye tam değmemiş diye bıraktılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dosya yakarsan otomatiğe yazıl
Gittiğim sürücü kursunda otomatik vitesli eğitim aracı yok 2 tane Renault Clio araba var ikisi de manuel vitesli

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Salih ÇARDAK
2 kez de 25 metre geri parkı yaparken kaldım ilkinde 25 metre geri park yaparken araba biraz şeritten yola çıktı diye bıraktılar 2.sefer de yine 25 metre geri park yaparken hem arka dörtlüleri yakmayı unuttum hem de tekerler sarı çizgiye tam değmemiş diye bıraktılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gittiğim sürücü kursunda otomatik vitesli eğitim aracı yok 2 tane Renault Clio araba var ikisi de manuel vitesli
Başka sürücü kursundan devam edebilirsin, yeni dosya açılacak zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,803
Üyeler
141,191
Son üye
ntrch
Top Bottom