Neler Yeni

300-450tl arası Mekanik klavye

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Haydar Özgür Mısırlı
Beyler hem oyun hem yazılım için kullanacağım mekanik klavyelere bakıyorum(Ağırlıklı olarak yazılım) .Aklımda şuanlık bunlar var;

Bunlardan hangisini seçmeliyim,önerilere açığımda.Başta dediğim gibi ağırlıklı olarak yazılımda kullanıcağım ama fps oyunlarınında fanıyım.

NotGonna

80+ Bronze
Beyler hem oyun hem yazılım için kullanacağım mekanik klavyelere bakıyorum(Ağırlıklı olarak yazılım) .Aklımda şuanlık bunlar var;

Bunlardan hangisini seçmeliyim,önerilere açığımda.Başta dediğim gibi ağırlıklı olarak yazılımda kullanıcağım ama fps oyunlarınında fanıyım.
bu fiyata alıcagınız klavyelerin kalitesi aşşağı yukarı aynı olur hocam blue mi red mi istiyosunuz onu karşılaştırın önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Haydar Özgür Mısırlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bana 1 yıl önce hediye gelen ve hiç kullanmadığım kutusunda duran semi mechanic bi klavye var faturasıyla beraber gönderiyim 200TL ye veririm düşünürsen https://www.itopya.com/gamebooster-...KTD_aSglfHRj2XaspNPCsHw5sk1XQsD3rw46QYuWD0zlI
mekanik düşünüyorum hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fiyata alıcagınız klavyelerin kalitesi aşşağı yukarı aynı olur hocam blue mi red mi istiyosunuz onu karşılaştırın önce
o konuda biraz kararsızım genelde yazı yazıcağım için red ideal olur düşünüyorum ama aynı zamanada oyun keyfini de önemseyen birisiyim o konuda biraz kararsızım

NotGonna

80+ Bronze
mekanik düşünüyorum hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

o konuda biraz kararsızım genelde yazı yazıcağım için red ideal olur düşünüyorum ama aynı zamanada oyun keyfini de önemseyen birisiyim o konuda biraz kararsızım
red daha iyi genel olarak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,858
Üyeler
143,238
Son üye
Nereplaa
Top Bottom