Neler Yeni

Öneri 3000 TL bütçe gaming kulaklık önerisi

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Selam dostlar,3000 TL bütçem var.Sürekli müzik dinleyen birisiyim,hem oyunda hem de müzik dinlerken kullanabilceğim güzel bir kulaklık bakıyorum.

cloud 2 almayı düşünmüştüm fakat firma değişmiş sanırım kalitesinin düştüğünü söylüyorlar.Yeni cloud 2 yi kullanan var mı ?

En İyi Cevap
Black shark V2 Special Edition'ın sesi çok iyiydi. Normal versiyonu HS80 den daha iyi ses veriyor (bass, orta, tiz) ve normal versiyonun aksine aktif gürültü engelleme özelliği var. Mikrofonu çıkartılabiliyor.
https://www.rtings.com/headphones/t...-wireless/16489/41794?usage=19&threshold=0.10 Buradaki karşılaştırma HS 80'nin kablosuz versiyonuyla ama tahminimce aynı performansı verir. Bu karşılaştırmaya göre eğer Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS GO gibi, oyunlarda ayaka sesi duymada Razer biraz daha iyi. Konfor olarak 330 gram ağırlığında ve site 10 üzerinden 7.5 ortalamanın üstünde bir puan vermiş. Ben hiç kullanmadım ama sanırım rahatsız etmez kafanda kullanırken...

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yusuf Armanc
Black shark V2 Special Edition'ın sesi çok iyiydi. Normal versiyonu HS80 den daha iyi ses veriyor (bass, orta, tiz) ve normal versiyonun aksine aktif gürültü engelleme özelliği var. Mikrofonu çıkartılabiliyor.
https://www.rtings.com/headphones/t...-wireless/16489/41794?usage=19&threshold=0.10 Buradaki karşılaştırma HS 80'nin kablosuz versiyonuyla ama tahminimce aynı performansı verir. Bu karşılaştırmaya göre eğer Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS GO gibi, oyunlarda ayaka sesi duymada Razer biraz daha iyi. Konfor olarak 330 gram ağırlığında ve site 10 üzerinden 7.5 ortalamanın üstünde bir puan vermiş. Ben hiç kullanmadım ama sanırım rahatsız etmez kafanda kullanırken. Ayrıca Razer, tiz sesleri daha iyi verdiği görünüyor. Bass ve mid seslerde ortalamanın üstünde görünüyor. Special Edition'un normal V2'den farkı taşımamız için kumaş bir kese yerine seyahat çantası veriliyor. Ben de special edition almayı planlıyorum.

Son düzenleme:
En İyi Cevap

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.rtings.com/headphones/t...-wireless/16489/41794?usage=19&threshold=0.10 Buradaki karşılaştırma HS 80'nin kablosuz versiyonuyla ama tahminimce aynı performansı verir. Bu karşılaştırmaya göre eğer Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS GO gibi, oyunlarda ayaka sesi duymada Razer biraz daha iyi.

Konfor olarak 330 gram ağırlığında ve site 10 üzerinden 7.5 ortalamanın üstünde bir puan vermiş. Ben hiç kullanmadım ama sanırım rahatsız etmez kafanda kullanırken.

Ayrıca Razer, tiz sesleri daha iyi verdiği görünüyor. Bass ve mid seslerde ortalamanın üstünde görünüyor.

Special Edition'un normal V2'den farkı taşımamız için kumaş bir kese yerine seyahat çantası veriliyor. Ben de special edition almayı planlıyorum.
herkes çok övdü hs80 i ben de dün akşam sipariş verdim.Blackshark v2 ye de bakmıştım güzel kulaklık onu da önermişlerdi.

Eğer beğenmezsem iade edip blackshark v2 almayı düşünüyorum.Blackshark ı Arkadaşım kullanıyor performansını iyi bulduğunu söylüyordu.Mikrofonu da fena değil, discorddan bize gelen ses iyi.İtopya dan aldım acaba beğenmezsem kolayca iade edebilir miyim

Ayrıca dolby atmos aktifken mi yapmışlar o değerlendirmeyi acaba merak ettim

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yusuf Armanc
herkes çok övdü hs80 i ben de dün akşam sipariş verdim.Blackshark v2 ye de bakmıştım güzel kulaklık onu da önermişlerdi.

Eğer beğenmezsem iade edip blackshark v2 almayı düşünüyorum.Blackshark ı Arkadaşım kullanıyor performansını iyi bulduğunu söylüyordu.Mikrofonu da fena değil, discorddan bize gelen ses iyi.İtopya dan aldım acaba beğenmezsem kolayca iade edebilir miyim

Nereden aldığınıza bağlı. V2 SE nin ses kartıyla kullanımı dahil edilmiş ama Dolby falan bunun dışında. Bir de yardımcı olabildim mi? :)

Hocam şöyle düşünün V2 nin normal V2 nin sesi hs80 Max ten daha iyi

Son düzenleme:

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Nereden aldığınıza bağlı. V2 SE nin ses kartıyla kullanımı dahil edilmiş ama Dolby falan bunun dışında. Bir de yardımcı olabildim mi? :)

Hocam şöyle düşünün V2 nin normal V2 nin sesi hs80 Max ten daha iyi
Oldunuz hocam ama şimdi aldığıma daha kargo gelmeden pişman olur gibi oldum :D

Tizleri gerçekten kötüymüş çünkü rtingsteki skordan bağımsız forumda da laf söylemişlerdi tizlerine.Ama eq ayarlarıyla, dolby ile falan belki iyileştirilebilir diye düşünmüştüm.Eq ayarlarına tepkisi iyimiş kulaklığın

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yusuf Armanc
Oldunuz hocam ama şimdi aldığıma daha kargo gelmeden pişman olur gibi oldum :D

Tizleri gerçekten kötüymüş çünkü rtingsteki skordan bağımsız forumda da laf söylemişlerdi tizlerine.Ama eq ayarlarıyla, dolby ile falan belki iyileştirilebilir diye düşünmüştüm.Eq ayarlarına tepkisi iyimiş kulaklığın
Ben de V2 X te pişman olmuştum. (THX özelliğinin olmadığını bilmiyordum) :)

Valensiaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
atakan

hocam hs80 geldiğinde beni bilgilendirebilir misin bende bu modeller arasında gidip geliyorum bide cloud 2

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yusuf Armanc
@mysticc02 hocam şey...
Yardımcı olabildiysem verdiğim şu uzun cevabı en iyi cevap olarak raporlarsanız sevinirim :)

Top Bottom