Neler Yeni

3000TL Telefon Önerisi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Arkadaşlar selam.

Piyasa çok değişken biliyorum ancak aklımda kalması ve bir köşede durması için soruyorum.
1-2 ay içerisinde mevcut telefonum olan ASUS ZenFone 3'ü cüzi bir miktara satıp taksitle yeni bir telefon almayı düşünüyorum.
Şu anki fiyatıyla maks. 3000TL civarı olan bir telefon önerebilir misiniz?

Mümkünse kamera açısından gelişmiş olsun ve 5GHz destekli yeni bir cihaz olsun.
Not: realme - samsung - xiaomi vb. olabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
M21 tercih edebilirsiniz.
5 GHz'den kastınız işlemci değil sanırım. :D
5G destekli cihazlar için bütçeyi arttırmak gerekiyor.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet yazıcı
5g için zor gözüküyor 3000tl

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine aynı bütçede zor. En mantıklı tercih M21 olacaktır.
5GHz WI-FI desteğinin ne anlama geldiğini umarım biliyorsunuzdur :D
Son model de olsa 5GHz desteklemeyen cihazlar var. O yüzden böyle bir şey dedim.
Örneğin M21'de bulunuyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit