Neler Yeni

300tl-500tl Arası Kulaküstü Gaming Kulaklık

Cemrekrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cemre Karaöz
razer önerileri falan güzel ama buna bi ayrı yükseldim ben mic çıkıyo falan sen çok araştırdın mı
Hocam sipariş verdim ben. Bir kaç youtube kanalında izledim. Fiyatına göre iyi geldi mikrofonu vs. Arkadaşların önerdiği razer'ı düşünüyordum ben de zam gelince buna yöneldim

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
100 TL daha arttırırsan V2 x öneririm şuan kullanıyorum çok memnunum sorun varsa sorabilirsin
Bende yakın zamanda aldım ama bişey dinlerken mikrofonu kullanınca dinlediğim şey karşı tarafada gidiyor ve diğer bir sıkıntım anakartım gigabayt b450m s2h arka girişlere takınca güzel ses vermedi ön girişleri kullanmak zorunda kaldım

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Bende yakın zamanda aldım ama bişey dinlerken mikrofonu kullanınca dinlediğim şey karşı tarafada gidiyor ve diğer bir sıkıntım anakartım gigabayt b450m s2h arka girişlere takınca güzel ses vermedi ön girişleri kullanmak zorunda kaldım
Bende öyle bir sorun olmadı

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Bende öyle bir sorun olmadı
Arka girişleri mi kullanıyorsunuz
Ben denemek için arkadan müzik açıp windows ses kaydediciden denedim dinlediğim müzik te kayıt olmuştu

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
teşekkürler arkadaşlar ben bugün media markt da gezinirken Corsair hs50 pro modelini gördüm denedim bassları ve ses yüksekliğini özellikle beğendim fiyatı da epey indirimliydi media markt da o yüzden bu kulaklığı aldım alta da güncel linki bıraktım;
akakçe de bile daha pahalı fiyatı ben mağazadan 499tl ye aldım bugün hatta daha pahalı olucağını düşündüğüm için hiç aklımda mağazadan almak da yoktu görünce şaşırdım mağaza çalışalanlarından bi kaç kez teyit ettim kasada ve baya uyguna geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sipariş verdim ben. Bir kaç youtube kanalında izledim. Fiyatına göre iyi geldi mikrofonu vs. Arkadaşların önerdiği razer'ı düşünüyordum ben de zam gelince buna yöneldim
ben kulaklık aldım ama bu da çok ilgimi çekmişti elinize ulaştığında yorumunu yazarsanız sevinirim açıkcası epey merak ediyorum çünkü daha önce duyduğum bi marka değil ama kulaklık güzel görünüyo videolarda da yorumları gayet iyiydi

Son düzenleme:

Cemrekrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cemre Karaöz
teşekkürler arkadaşlar ben bugün media markt da gezinirken Corsair hs50 pro modelini gördüm denedim bassları ve ses yüksekliğini özellikle beğendim fiyatı da epey indirimliydi media markt da o yüzden bu kulaklığı aldım alta da güncel linki bıraktım;
akakçe de bile daha pahalı fiyatı ben mağazadan 499tl ye aldım bugün hatta daha pahalı olucağını düşündüğüm için hiç aklımda mağazadan almak da yoktu görünce şaşırdım mağaza çalışalanlarından bi kaç kez teyit ettim kasada ve baya uyguna geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kulaklık aldım ama bu da çok ilgimi çekmişti elinize ulaştığında yorumunu yazarsanız sevinirim açıkcası epey merak ediyorum çünkü daha önce duyduğum bi marka değil ama kulaklık güzel görünüyo videolarda da yorumları gayet iyiydi
Hocam kulaklığın sesleri çok iyi fiyatına göre ama mikrofonumda bir problem var bir türlü çalıştıramadım.

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
Hocam kulaklığın sesleri çok iyi fiyatına göre ama mikrofonumda bir problem var bir türlü çalıştıramadım.
windows sistemden mikrofon olarak seçili olduğundan emin ol
iyice taktığından emin ol
varsa driverı ara bul
şuan aklıma başka bişey gelmiyo hocam

Cemrekrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cemre Karaöz
windows sistemden mikrofon olarak seçili olduğundan emin ol
iyice taktığından emin ol
varsa driverı ara bul
şuan aklıma başka bişey gelmiyo hocam
Hallettim hocam driverları silip tekrar yükledim düzeldi.

uydu3

80+ Silver

Farway

80+ Silver
Rampage titanX ve ya Razer blackshark v2

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
HS 50 Pro mu daha iyidir bu kulaklık mı
Ben ikisini de mağazada denedim telefondan çıkış alarak ama aynı telefondu sonuçta. Bence ses konusunda basslar açısından hs50 pro net öndeydi ses yükseliği olarak da öyle.
Ergonomi açısından ikisi yakındı ama razer çok kaba durdu hs50ye göre.
Oyun konusunda bi kıyaslama yapamadım ama hs50yi şuan kullanıyorum ve eq ayarı yapabiliceğim bi uygulama arıyorum açıkcası çünkü oyun için çok fazla fazla gelen bi bass efekti var. Adım sesleri,hışırtılar,rüzgar uğultusu her şey kafamın içinde çok boğucu oluyo benim için.
Tabi ben alırken indirim olduğu için aralarında epey fiyat farkı vardı onu da göze almak lazım ve hs50pro nun mic çıkıyo o çok etkili oldu benim için.

Top Bottom