Neler Yeni

Yardım 4.5k bütçede hawk mı zio mu

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
Tabi ki de zio. Hawk misafir çocuğu oturtmalık koltuk :D Rahat değil ve altı beton gibi. GALAKTICOS10 ile zioda %10 indirim de oluyordu.
galacticos10 olmadı düz galacticos la aldım bugün 4700 e
Mesaj otomatik birleştirildi:

zio kullanıyorum memnunum rahat hawkın minder kısmı bana çok ince gözükmüştü zionunki daha iyi
zio venom fabric mi kullanıyorsun

freygasm

80+ Gold
Değiştirmişler o zaman hocam, hayırlı olsun. Ben wp üzerinden bana kumaş kol padi hediye eder misiniz demiştim, sizi kıracağımıza dükkanı kapatır gideriz diyip eklemişlerdi:D

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
Değiştirmişler o zaman hocam, hayırlı olsun. Ben wp üzerinden bana kumaş kol padi hediye eder misiniz demiştim, sizi kıracağımıza dükkanı kapatır gideriz diyip eklemişlerdi:D
dur yazayım :D

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut

Helixo

80+ Bronze
Merhabalar , uzun zamandır bir oyuncu koltuğu içerisindeyim. Bütçem ortalama 4.5k
Hawk Fab modelini amazondan 3900tlye 6ay vade farksız taksit ile alabiliyorum
Zioyu ise kendi sitesinden Fabric modelini 180'' Mekanizma ve Hafızalı sünger ekleterek 4587tlye vade farkı ile ise 4900tlye alabiliyorum.
Aralarında toplamda 1k kadar bir fiyat farkı var. Sizce hangisini tercih etmeliyim veya başka koltuk öneriniz var mıdır
hawk

freygasm

80+ Gold

zio venom fabric mi kullanıyorsun
Ben fabric kullanıyorum bu arada 1senedir, sorun varsa sorabilirsin.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven

KnightDavion

80+ Bronze
o kadar mı gerçekten

hayırlı olsun hocam

Hocam 80 kiloyum, haftada 2-3 gün falan kullanıyorum sanırım. Kullandığın günler 1-2 saat kullanıyorum. Alalı sanırım 1,5 sene oldu. Koltukta oturduğum yerlerin süngeri çöktü. Fab V3 ya da V4 kullanıyorum numarasını unuttum. 100 kilo olsam kim bilir ne olacaktı ya da günde 5-6 saat kullansam...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kesinlikle Zio.

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hocam 80 kiloyum, haftada 2-3 gün falan kullanıyorum sanırım. Kullandığın günler 1-2 saat kullanıyorum. Alalı sanırım 1,5 sene oldu. Koltukta oturduğum yerlerin süngeri çöktü. Fab V3 ya da V4 kullanıyorum numarasını unuttum. 100 kilo olsam kim bilir ne olacaktı ya da günde 5-6 saat kullansam...
90 kiloyum sanırım hawkla büyük sorunlar yaşarım

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Hawk’ı direkt ele,
Hawk kadar kötü bir koltuk net yok,
Amma velakin zio resmen hawk 2 model ve tasarım olarak bir tık dolu pakedi gibi, sırf daha fazla süngerlisi diye bence buda alınmaz,
Ki araştırılsa iskeletlerini üreten üretici aynı çıkar %99.
Seduna, xdrive veya indirimli markalara bakabilirsiniz.
Kendim hawk ve seduna aldım ( teki hediye) seduna 1k ucuzdu o zaman hawkdan ama kat be kat iyi.

Emrullah9

80+
Hawk alınabilecek bir koltuk değil. Hawk fanboyları bunu kabullenemiyor. Neymiş kağıt üzerinde xDrive ile aynı kaliteymiş :d

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hawk’ı direkt ele,
Hawk kadar kötü bir koltuk net yok,
Amma velakin zio resmen hawk 2 model ve tasarım olarak bir tık dolu pakedi gibi, sırf daha fazla süngerlisi diye bence buda alınmaz,
Ki araştırılsa iskeletlerini üreten üretici aynı çıkar %99.
Seduna, xdrive veya indirimli markalara bakabilirsiniz.
Kendim hawk ve seduna aldım ( teki hediye) seduna 1k ucuzdu o zaman hawkdan ama kat be kat iyi.
Hocam model olarak ne tavsiye edersiniz pekii

Top Bottom