Neler Yeni

Rehber 40TL Altı Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar

ZCan

80+ Bronze
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere maksimum 40TL olup arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunları listeledim. NOT:Aklınızda varsa Yazmayı unutmayın listeye ekleyeyim.
1.Among Us (10,50 TL)
Son zamanlarda popüler olan bir katil kim/vampir köylü oyunu diyebiliriz.Tayfa(Crewmate) görevlerini tamamlayıp aralarındaki haini(İmpostor) bulmaya çalışırken İmpostor tayfayı öldürmeye çalışır.(10 kişiye kadar oynanabilir)
2.Fall Guys(38 TL)
Jelibon veya fasulyeye benzeyen karakterlerin çeşitli parkurlarda yarıştığı ve birinci olmaya çalıştığı bir Battle Royale Oyunudur.(Bir Oyun 60 kişiliktir ama Grubunuza/party'e siz dahil 4 Oyuncu alabilirsiniz)
3.Stick Fight The Game(10 TL)
4 Kişiye kada oynanbilen çöp adamların birbirinden farklı haritalarda gökten düşen silahları alarak birbirini öldürmeye çalıştığı bir oyundur.
4.Gang Beasts(31 TL)
4 kişiye kadar oynanabilen Fall guys karakterlerine benzeyen karakterlerle birbirini alt etmeye calıştığı bir oyundur
5.Party Panic (26TL)
30'dan fazla haritası bulunup birsürü mini oyunu olan arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur
Not:Rehber bu kadardı herhangi ek olarak bir oyun eklenmesini istiyorsanız veya bir hata bulduysanız yanıtlarda yazmayı unutmayın buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.
Not 2: Renkli yazma bende buglu olduğu için veya ben kullanamadığım için biraz çirkin oldu :D
The Forest

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/

Kayrae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Kayra

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
haa yok onu oynadım ama tek başıma ):
Hüü, 4V4 Tank baskını az oynamadım.
1602358694084.png

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,190
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere maksimum 40TL olup arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunları listeledim. NOT:Aklınızda varsa Yazmayı unutmayın listeye ekleyeyim.
1.Among Us (10,50 TL)
Son zamanlarda popüler olan bir katil kim/vampir köylü oyunu diyebiliriz.Tayfa(Crewmate) görevlerini tamamlayıp aralarındaki haini(İmpostor) bulmaya çalışırken İmpostor tayfayı öldürmeye çalışır.(10 kişiye kadar oynanabilir)
2.Fall Guys(38 TL)
Jelibon veya fasulyeye benzeyen karakterlerin çeşitli parkurlarda yarıştığı ve birinci olmaya çalıştığı bir Battle Royale Oyunudur.(Bir Oyun 60 kişiliktir ama Grubunuza/party'e siz dahil 4 Oyuncu alabilirsiniz)
3.Stick Fight The Game(10 TL)
4 Kişiye kada oynanbilen çöp adamların birbirinden farklı haritalarda gökten düşen silahları alarak birbirini öldürmeye çalıştığı bir oyundur.
4.Gang Beasts(31 TL)
4 kişiye kadar oynanabilen Fall guys karakterlerine benzeyen karakterlerle birbirini alt etmeye calıştığı bir oyundur
5.Party Panic (26TL)
30'dan fazla haritası bulunup birsürü mini oyunu olan arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur
Not:Rehber bu kadardı herhangi ek olarak bir oyun eklenmesini istiyorsanız veya bir hata bulduysanız yanıtlarda yazmayı unutmayın buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.
Not 2: Renkli yazma bende buglu olduğu için veya ben kullanamadığım için biraz çirkin oldu :D
Knk fall guys arkadaşlar çok iyi oluyor sinir oluyor ama güzel oluyor ama part panic de çok eğlenceli karar veremedim

Kayrae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Kayra

Emirhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emirhan Ağaoğlu
Bence listeye Raft da eklenebilir.Fiyati 20tl makul bir oyun arkadaşlarınızla sarabilecek bir oyun.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Bence listeye Raft da eklenebilir.Fiyati 20tl makul bir oyun arkadaşlarınızla sarabilecek bir oyun.
Haklısınız ama popüler oyunları yazdım raftıda birkaç yayinci oynadi ama among us veya fall guys gibi patlamadi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,458
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom