Neler Yeni

5 RTX 3090 İle ETH Minining

MufoTr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Muaffak Alagöz
birde sonuç olarak 5 adet RTX 3090 ile sizce tahmini gelir ne olur o konuda bilgi verir misiniz örnek şuan ETH 1900 Dolar seviyelerinde şu dönemde ne kazanabilirim
5 adet rtx 3090 demek yata yata doktor maaşı demek

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Merhabalar ben eth işine girmek istiyorum bunun için kenarda ayrılmış bir bütçem var bu bütçe yaklaşık 5 Adet RTX 3090 a yeticek şekilde fakat ihtiyacım olan ekipmanları ve programları bana önerir misiniz ve son olarak ortalama 600 mh/s güç ile çalışan bir sistemin bana aylık getirisi Youtubede gördüğümüz videodaki kadar olacak mıdır ? (Ekran kartlarının tanesini yaklaşık 1500 Euro seviyelerinde olacak şekilde ithal edeceğim stok yok veya türkiye fiyatları demeyin)
almamanı öneririm nvdia mining yeni kartlar üreticek bu kartlarda görüntü bağdaştırıcı girişleri olmucak tek amacı mining olucak monitöre vs. bağlıyamıyacaksın bende bu işe başlamayı düşünüyordum 4 gün önce makalesinde durum böyle izah etmiş.
yeni kartları bekliyorum ben. uygun fiyatıda olucaktır emin ol bir çok bileşen olmucak bu kartlarda maliyetide düşük olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osmancan Öztürk
Bekleyeceğim galiba tavsiyeleriniz için teşekkürler ama yeni fikirlerede açığım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1613952242794.png

Arkadaşlar böyle bir yazıya denk geldim gerçekçiliği nedir?

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Alperen
3060 ile başlayıp tüm kartları kapsayacak engellenemeyecek şekilde diye biliyorum.
Satılmış kartlara bunu yapamazlar iş 3080 ve 3090 serilerinden geçti artık. Büyük ihtimal yeni çıkacak olan 3060 ve 3050 serisine getirecekler bu sınırlandırmayı.

mrcrack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adem KİRAZ
bu kadar sıkışık bir piyasa da ithal şansınız varsa alıp kartı satmanız daha karlı olabilir gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osmancan Öztürk
Alıp satmak karlı fakat onunda uğraşları var getirip satmaktanda kullanmayı tercih ederim ama yarın birgün patlarsa satarım tabii ki

Top Bottom