Neler Yeni

500.000 BUTCE ARABA ONERISI

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Bence Fluence veya Peugeot 301 bakın modelli olsun diyorsanız Taksi Ruhsatlı Corurier veya Fiorino(bulabilirseniz) ama ben olsam B6 kasa benzinli tüplü Passat alırdım biraz masraf yapar biner gidersin bende şuan B6 Passat var gerek Konforu olsun gerek az yakması olsun vs. Memnunum.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Linea oneren yok gordugum kadariyla. Aslinda cok da yatmisti aklima ne dusunursunuz

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Linea oneren yok gordugum kadariyla. Aslinda cok da yatmisti aklima ne dusunursunuz
Bak Lineayı unuttum piyasasına bakmadım ama kaza darbe yoksa kilometre iyise alınır fakat 1.3 Multijet çok yakıyor öbür modellerine bakın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence dediğim gibi B6 Passat alın söylenen arabaların hepsinden çok daha sağlam bir Alman Tankı.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Bak Lineayı unuttum piyasasına bakmadım ama kaza darbe yoksa kilometre iyise alınır fakat 1.3 Multijet çok yakıyor öbür modellerine bakın.
1.6multijet dusunuyorum hocam lounge paket. Hem 6 ileri motoru guclu tatmin eder. Konfor masraf vb konusuna hakim değilim iste

Bence dediğim gibi B6 Passat alın söylenen arabaların hepsinden çok daha sağlam bir Alman Tankı.
Passat da aklimda ona da bakayim tekrar. Ama korkum masraf cikarmasi. Sonunu toplayamazsam ugrasilmaz passatin masrafi ile

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Diğer dizel araçlara göre biraz fazla yakıyor fakat 8-10 LT arası yakmıyor

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Kore ara
1.6multijet dusunuyorum hocam lounge paket. Hem 6 ileri motoru guclu tatmin eder. Konfor masraf vb konusuna hakim değilim iste

Passat da aklimda ona da bakayim tekrar. Ama korkum masraf cikarmasi. Sonunu toplayamazsam ugrasilmaz passatin masrafi ile
Biraz KM yüksek olur bize biraz sahibinin mallığından fazla masraf açtı adam aldığından beri hiç değiştirmemiş triger setini bı onu bide alt bijulerini vs yaptık şimdi sıkıntısı yok dediğim gibi Ekspertiz yaptırıp bakar ona göre karar alırsınız

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Diğer dizel araçlara göre biraz fazla yakıyor fakat 8-10 LT arası yakmıyor
Hocam b6 baktim ama 600 altina adam akilli birsey yok :F ya kmsi yuksek ya hasar kaydi cok fazla yipranmis vb. 600e de cikmak zor benim icin linea daha mantıklı gibi hala

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Bence Fluence bakın hocam ya da arkadaşların diğer önerdikleri Peugeot a Toyota vs. , Linea yakıt olarak biraz üzebilir

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

eneskaya6

80+ Silver
Linea yerine fluence daha mantikli bence. Ortalama fluence bakin akliniza yatarsa alin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd