Neler Yeni

5100tl pc topladım iyi midir

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
Hocam Ankara'da yaşıyorsanız gidin testini yaptırın sahibiyle iletişime geçin garantisi varsa temizse alın
İstiyorsanız kasa alabilirsiniz ama gerek yok.
Maalesef Ankara'da yaşamıyorum. Bu sistem totalde şuan ne kadara mâl olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz ne manyak adamlarsınız sizinde bitmedi şu laptopta anca güçlü olan intel sevdanız adam ne güzel fiyata toplamış pcsini belki günde en fazla 2 saat cs atıp kapatcak bilgisayarı adam 1650 parasına pc toplamış pc çok iyi bence güle güle kullansın
Teşekkürler. Bir sıkıntı yaşanır mı sistemde beni uzun götürür mü?

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Maalesef Ankara'da yaşamıyorum. Bu sistem totalde şuan ne kadara mâl olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler. Bir sıkıntı yaşanır mı sistemde beni uzun götürür mü?
Pardon Ankara değil sonra farklı link attım İstanbul'da yaşıyorsanız gidip test yaptırabilirsiniz.

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
Pardon Ankara değil sonra farklı link attım İstanbul'da yaşıyorsanız gidip test yaptırabilirsiniz.
Ya aslında topladğım bu sistem bayağı bir hoşuma gitmişti neden kötü gibi geldi size anlamadım. Bütçe biraz düşük olduğu için parçalar da düşük fiyatlı oluyor

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya aslında topladğım bu sistem bayağı bir hoşuma gitmişti neden kötü gibi geldi size anlamadım. Bütçe biraz düşük olduğu için parçalar da düşük fiyatlı oluyor
İşlemci dediğim gibi Ryzen zorunlu olsa bile alınmaz, 1650 ile en fazla GTA 5 PUBG falan oynarsınız. Hocam İstanbul'da oturuyorsanız hemen gidin adamın yanına test yaptırın temiz çıkarsa yapışın bence adamın piyasadan haberi yok :D.

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
İşlemci dediğim gibi Ryzen zorunlu olsa bile alınmaz, 1650 ile en fazla GTA 5 PUBG falan oynarsınız. Hocam İstanbul'da oturuyorsanız hemen gidin adamın yanına test yaptırın temiz çıkarsa yapışın bence adamın piyasadan haberi yok :D.
Ya da kazıklanma ihtimalim var ve bu korku üzücü. Zaten Max GTA 5 oynarım ben ye düşünüyorum

Top Bottom