Neler Yeni

5k fiyata fp monitör öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay binici
Bütçe
5500
5k bütçem var fp bir monitör arıyorum yazılım öğrencisiyim hem kod yazarken kolaylık sağlaması için hemde oyunlarda rahat etmek icin monitör alıcam tercihen 27" min 24" pivot özelliği ve yükseklik ayarı olan bir monitör olursa süper olur biraz araştırdım fakat bulabildiğim en mantıklı olanların linkini aşşağıya ekledim yardımcı olursanız sevinirim

birde şuan kullandığım cihaz laptop monitörlerde bildiğim kadarıyla tam performans alabilmek için display port kullanmak daha sağlıklı sanırım yanlış biliyo olabilirim ama tam performansta kullanabılmem ıcın de bır yontem soylersenız cok ıyı olur

Son düzenleme:

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş
5k bütçem var fp bir monitör arıyorum yazılım öğrencisiyim hem kod yazarken kolaylık sağlaması için hemde oyunlarda rahat etmek icin monitör alıcam tercihen 27" min 24" pivot özelliği ve yükseklik ayarı olan bir monitör olursa süper olur biraz araştırdım fakat bulabildiğim en mantıklı olanların linkini aşşağıya ekledim yardımcı olursanız sevinirim

birde şuan kullandığım cihaz laptop monitörlerde bildiğim kadarıyla tam performans alabilmek için display port kullanmak daha sağlıklı sanırım yanlış biliyo olabilirim ama tam performansta kullanabılmem ıcın de bır yontem soylersenız cok ıyı olur
https://www.gaming.gen.tr/urun/1890...1ms-full-hd-adaptive-sync-ips-gaming-monitor/ buna bi bak derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

displayportla monitörün desteklediğin en yüksek hzye ulaşabilirsin ama çok laptopta displayport girişi bulunmuyor. Bu yüzden hdmi girişi üzerinden görüntü aktarabiliyorsun ama hdmi ı displayporta çeviren çeviriceler vs. olabilir bi araştırayım

https://www.gaming.gen.tr/urun/1890...1ms-full-hd-adaptive-sync-ips-gaming-monitor/ buna bi bak derim

displayportla monitörün desteklediğin en yüksek hzye ulaşabilirsin ama çok laptopta displayport girişi bulunmuyor. Bu yüzden hdmi girişi üzerinden görüntü aktarabiliyorsun ama hdmi ı displayporta çeviren çeviriceler vs. olabilir bi araştırayım
https://www.amazon.com.tr/dp/B015IG...0333&creativeASIN=B015IGRU9E&linkCode=asn&tag şöyle bi kablo buldum ama kaç hz vereceği konusunda bir fikrim yok , bu konuda bilgisi olan biriyle konuşmak lazım

Son düzenleme:

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Semih Aydın
Ghosting sorunu var G4 alması lazım en kötü

Oyun vs oynamayacaksan HZ takıntın yoksa G3 alabilirsin ama monitörde ghosting sorunu var ona göre.
Eğer arada oyun da oynarım, HZ'side yüksek olsun diyorsan G4 240 HZ almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay binici
Farklı.

Legion R25i-30 alabilirsiniz.
bu çok mantıklı geliyo inceleme videosunu bulamadım kimse incelememis

Ghosting sorunu var G4 alması lazım en kötü

Oyun vs oynamayacaksan HZ takıntın yoksa G3 alabilirsin ama monitörde ghosting sorunu var ona göre.
Eğer arada oyun da oynarım, HZ'side yüksek olsun diyorsan G4 240 HZ almanı öneririm
oyun da oynarım o yuzden zaten biraz tam ortasını arıyorum g4 240 hz ler butceyı cok asıyo

Son düzenleme:

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
bu çok mantıklı geliyo inceleme videosunu bulamadım kimse incelememis

oyun da oynarım o yuzden zaten biraz tam ortasını arıyorum g4 240 hz ler butceyı cok asıyo
Paneli Omen 25i ile aynı, Omen ile birebir aynı olmasa da benzer özellikleri taşıyacaktır. Omen ise segmentindeki en iyi monitörlerden biri.

Top Bottom