Neler Yeni

60K Hazır Veya Toplama Farketmez Sadece Kasa Sistem Önerisi

phopshen

80+ Bronze
Sorum başlıktaki gibidir. Max 60k bütçe arkadaşım için. Hazır veya toplama farketmiyor. Dopdolu bir şey olsun sağlam bir şey olsun yeterli. Sıvı soğutma sistemde şart. Şimdiden teşekkür ederim

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Oyun için midir hocam?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Önerin için teşekkür ederim. İşlemciler nasıldır bilmiyorum ve ekran kartı amd önermek istemiyorum, sadece oyun için değil zaten hem ödev hem diğer işler için kullanılacak.

Önerin için teşekkür ederim. İşlemci umarım iyidir önerildiğine göre. Deepcool marka sorun yaşatmaz dimi?
Ve teknolojipazar sitesi güvenilir mi?

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Önerin için teşekkür ederim. İşlemciler nasıldır bilmiyorum ve ekran kartı amd önermek istemiyorum, sadece oyun için değil zaten hem ödev hem diğer işler için kullanılacak.

Önerin için teşekkür ederim. İşlemci umarım iyidir önerildiğine göre. Deepcool marka sorun yaşatmaz dimi?
Ve teknolojipazar sitesi güvenilir mi?
Üstteki sistemler baya kazık haberin olsun. İşlemci dünyanın en iyi işlemcisi. Şuana kadar o siteden bir alışveriş yapmadım fakat şikayette duymadım, RAM'ler alabileceğin en iyileri. Deepcool gayet kaliteli, iyi bir markadır. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Üstteki sistemler baya kazık haberin olsun. İşlemci dünyanın en iyi işlemcisi. Şuana kadar o siteden bir alışveriş yapmadım fakat şikayette duymadım, RAM'ler alabileceğin en iyileri. Deepcool gayet kaliteli, iyi bir markadır. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Dünyanın en iyi oyun işlemcisi*

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dünyanın en iyi oyun işlemcisi*
Teşekkür ederim. Ekran kartı gainward diye bir markaymış. Bir sorun yaşatır mı? MSI, Asus, Gigabyte markaları mı alınmalı yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tahsin Kaan Karademir

hocam 30-35k ya veya çok fark edicekse 40k ya sistem önerin var mıdır? (sadece kasa)

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Sorum başlıktaki gibidir. Max 60k bütçe arkadaşım için. Hazır veya toplama farketmiyor. Dopdolu bir şey olsun sağlam bir şey olsun yeterli. Sıvı soğutma sistemde şart. Şimdiden teşekkür ederim
Hangi çözünürlükte oynayacaksınız? Fhd, 2k, 4k? Açıkcası bu bütçeye f/p 4080 toplanır gibime geliyor.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
hocam 30-35k ya veya çok fark edicekse 40k ya sistem önerin var mıdır? (sadece kasa)

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom