Neler Yeni

7.1 ile surround aynı şeymi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİR GÜNYOL
almak istediğim kulaklık surround bi kulaklık ama hiçbiyerde 7.1 falan yazmıyor o olaylarıda tam bilmiyorum soru cevap kısmındada sadece surround olduğu söylenmiş 7.1 surround ile normal surround arasindaki fark ne zaten normal 7.1 e param yetmez sanal 7.1 alırım alsam farkları çok varmı normal surround ile?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Gorkem Yavuz
almak istediğim kulaklık surround bi kulaklık ama hiçbiyerde 7.1 falan yazmıyor o olaylarıda tam bilmiyorum soru cevap kısmındada sadece surround olduğu söylenmiş 7.1 surround ile normal surround arasindaki fark ne zaten normal 7.1 e param yetmez sanal 7.1 alırım alsam farkları çok varmı normal surround ile?
Marka model yazın bakayım hemen. Eğer armut değilsem ve 3 haftadır boşuna bakmadıysam 21 tane video izlediğime göre 7.1 ve Surround aynı cacık. Ama gaming kulaklıklardaki Sanal 7.1 gerçek 7.1 lerde 7 tane hoparlör var ve bu oyun amaçlı kullanımlar için huç uygun değil. Sanal 7.1 ise gerçeğine benzer sonuç veriyor ama oyunlarda kullanılır. DTS Spatial Audio (HyperX'in), THX Spatial Audio (Razer'ın), DTS X:2.0 (Logitech G Pro X) gibi gibi teknolojiler (Windowd'un Sonic for Headphones'u da var birde Dolby Acces var ama üsteki teknolojiler daha iyi çalışıyorlar.)

The Semih

80+ Silver
Surround genel isimlendirme, mesela Stereo dısında hepsi surround olarak geçiyor 5.1 - 7.1 gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİR GÜNYOL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka model yazın bakayım hemen. Eğer armut değilsem ve 3 haftadır boşuna bakmadıysam 21 tane video izlediğime göre 7.1 ve Surround aynı cacık. Ama gaming kulaklıklardaki Sanal 7.1 gerçek 7.1 lerde 7 tane hoparlör var ve bu oyun amaçlı kullanımlar için huç uygun değil.
ben zaten 2 kulaklık arasında kalmıştım bahsettiğim kulaklık h2033d diğer kulaklık h2002p sizce hangisini almalıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom