Neler Yeni

Öneri 7000 TL'ye kadar tablet önerisi

mtacarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murtaza Taha Acar
Bütçe
7000
Merhaba, okulda artık defter kullanmak pek pratik olmadığı için bir tablet arıyorum. Bütçem maksimum 7 bin ₺ ve dediğim gibi okulda kullanacağım için kalem ile uyumlu olması önemli. Tableti not almak, PDF'leri açmak ve video izlemek gibi hafif işler için kullanacağım, oyun kuracağımı bile düşünmüyorum. Bu doğrultuda önerileriniz var mı?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba, okulda artık defter kullanmak pek pratik olmadığı için bir tablet arıyorum. Bütçem maksimum 7 bin ₺ ve dediğim gibi okulda kullanacağım için kalem ile uyumlu olması önemli. Tableti not almak, PDF'leri açmak ve video izlemek gibi hafif işler için kullanacağım, oyun kuracağımı bile düşünmüyorum. Bu doğrultuda önerileriniz var mı?
Bu bütçede alınabilecek en iyi tablet. Donanımı çok iyi. Kutusundan maalesef kalem çıkmıyor ancak bu bütçede kutusundan kalem çıkan düzgün tablet bulamazsınız zaten.

mtacarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murtaza Taha Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Ömer
Steam
1316142768
okulda izin nası veriyolar usta valla burda vermiyorlar birde bu tablet acaba simlimi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hocam bu tablet için önerebileceğiniz bir kalem var mı? Ayrıca kalem ile kullanırken avucum ekrana değerse algılıyor mu?
Kendi kalemini al hocam ama biraz tuzlu ama ben matepad 11 kullanıyorum kalemini sonradan aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

okulda izin nası veriyolar usta valla burda vermiyorlar birde bu tablet acaba simlimi
Harbiden bizde tuşlu telefon bile yasak üni olabilir mi

mtacarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murtaza Taha Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üniversite öğrencisiyim hocam.

Kendi kalemini al hocam ama biraz tuzlu ama ben matepad 11 kullanıyorum kalemini sonradan aldım

Harbiden bizde tuşlu telefon bile yasak üni olabilir mi
Hocam kalemi dediğiniz gibi çok pahalı ayrıca şarj kablosunun gelmeme durumu oluyormuş sanırım emin değilim ve şarj kablosunu bulmak daha zor gibi.

Top Bottom