Neler Yeni

7800x3d 4070 ti super sistem tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Kuyucaklioglu
4080li daha iyi tabii ki , 4080 4k , 4070ti super 2k gibi düşünebiliriz ama ikisi de iki çözünürlükte de rahat oynatır bütçeye göre uygun olanını seçmek size kalmış
yok hocam 4080 sistemi demek istememistim sizin bu attiginiz 65k lik sistem mi yoksa diger corsair kasa olan sistem mi demek istemistim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş
yok hocam 4080 sistemi demek istememistim sizin bu attiginiz 65k lik sistem mi yoksa diger corsair kasa olan sistem mi demek istemistim
corsair sistem 16 ram , soğutucusu yetersiz , ekran kartı da asus tuf vb değil bir avantajı yok diğer sistemdeki palit gamerock s tier seviye asus rog ayarında ve diğer bileşenleri daha alınabilir seviyede ben gamegarajdakini tercih ederdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Kuyucaklioglu
corsair sistem 16 ram , soğutucusu yetersiz , ekran kartı da asus tuf vb değil bir avantajı yok diğer sistemdeki palit gamerock s tier seviye asus rog ayarında ve diğer bileşenleri daha alınabilir seviyede ben gamegarajdakini tercih ederdim
hocam bu senin attigin sistemi en iyi sekile getirebilir miyiz peki yan parcalar olarak yani ram kasa sogutucu ssd olarak falan 70 k ya kadar

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş
hocam bu senin attigin sistemi en iyi sekile getirebilir miyiz peki yan parcalar olarak yani ram kasa sogutucu ssd olarak falan 70 k ya kadar
1727899955542.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Kuyucaklioglu
oyun için 7800x3d en çok tercih edilen işlemci gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu 850w iyi degil mi bir de kasa olarak marka takintiligim var da baska secenekte yok evimin yakinlarinda vatan computer var kasa degistirsem sistem kurulumunu onlar yapiyor mu bir bilginiz var mi acaba

oyun için 7800x3d en çok tercih edilen işlemci gerek yok
sistem bu sekil oluyor degil mi hocam shark 7-a

Ekler

• IMG_8456.png
    IMG_8456.png
    2.3 MB · Hit: 11
  • IMG_8457.png
    IMG_8457.png
    272.5 KB · Hit: 8
Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş

hocam bu 850w iyi degil mi bir de kasa olarak marka takintiligim var da baska secenekte yok evimin yakinlarinda vatan computer var kasa degistirsem sistem kurulumunu onlar yapiyor mu bir bilginiz var mi acaba

sistem bu sekil oluyor degil mi hocam shark 7-a
sistem kurulumunu gamegaraj yapar , kasa alsanız da diğer parçalar onlaradn alınmadığı için değiştirmeme ihtimalleri var , fspnin kasası da kalite olarak fena değil bir inceleyin sitesinden direkt 850w halini de alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Kuyucaklioglu
sistem kurulumunu gamegaraj yapar , kasa alsanız da diğer parçalar onlaradn alınmadığı için değiştirmeme ihtimalleri var , fspnin kasası da kalite olarak fena değil bir inceleyin sitesinden direkt 850w halini de alabilirsiniz
sitesinden direkt 850w halini alabilirsiniz dediginiz yeri anlamadim hocam bu fotografta attigim sekilde ki gibi iyi mi sistem acaba oyleyse yarin alacagim artik 1 aydir alicagim diyip alamiyorum

Top Bottom