Neler Yeni

9. Sınıf sınav konularım.

alake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Bilal Yalçın
Resimde gördüğünüz gibi Mart ayının başında sınavlarım başlıyor. Sınav konularim da bu şekilde. Sizce hangi derse ağırlık vermeliyim? Hangi konular zor? (Not:özel okula gidiyorum onu da hesaba katabilirsiniz.)

Ekler

• Screenshot_20210223-222359.png
    Screenshot_20210223-222359.png
    272.2 KB · Hit: 69

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
Hangi dersin biraz daha zayıfsa ona öncelik ver ama Matematik ve Edebiyat derslerinin saat sayısı daha fazla olduğu için karneye daha fazla etki ediyor galiba.

KeremCn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Can Ölmez
Resimde gördüğünüz gibi Mart ayının başında sınavlarım başlıyor. Sınav konularim da bu şekilde. Sizce hangi derse ağırlık vermeliyim? Hangi konular zor? (Not:özel okula gidiyorum onu da hesaba katabilirsiniz.)
hepsi kolay ama ingilizce biyoloji ve matematiği bi tekrar et derim

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Matematik fizik edebiyata ağırlık ver

alake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Bilal Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsi kolay ama ingilizce biyoloji ve matematiği bi tekrar et derim
İngilizcem çok iyi seviyede, matematikde kötüyüm ama sınav konuları açıklanmadan önce de bol bol mantık ve kümeler konusunu çalıştım. Biyoloji eh iyi sayılır.. ortalamam 80 gelirse de pc alacağım :d

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
İngilizcem çok iyi seviyede, matematikde kötüyüm ama sınav konuları açıklanmadan önce de bol bol mantık ve kümeler konusunu çalıştım. Biyoloji eh iyi sayılır.. ortalamam 80 gelirse de pc alacağım :d
9. sınıf kolay aslında ortalamanı 85'e hedefle bence

alake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Bilal Yalçın

Chrollo04

80+ Bronze
fizik kimya çok konu yok onlar basit edebiyatta da pek bişey yok matematik çalış demediğim dersler zaten ezberleyerek yaparsın ama mata odaklan

Top Bottom