Neler Yeni

A 101'den televizyon alınır mı? (TOSHIBA)

A101 TOSGIBA MI?(6500) LG Mİ(13350)

• A 101 Toshiba

• LG

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

alizvel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
alperen yıldız
paran varsa LG al yoksa a 101 ben a 101 den toshıba almıstım bi sıkıntı çıkmadı netflıx exxen youtube twıch var bunlar yeterlı bı sıkıntı olmadı alırken garantı ımzalatmayı da unutma a 101 den alırsan

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Godric
Grundig ve Vestel 4k tv aldık 2 senede çöp oldular.Üstelik smart tv ama yazılım o kadar leş ki android box almıştık.Şuan LG kullanıyoruz ve panel, ses ve yazılım olarak çok önde bu iki markadan.Android box boşa çıktı resmen.Toshiba da onlar gibi.LG'den şaşmayın derim.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
arada tam 2 kat fiyat farkı var hocam kalitelerde ona göre olur eğer bütçe yoksa toshibada yetecektir ama lg çok çok daha iyi olur

ntf_faruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Faruk
A 101'de gördüğünüz üzere böyle bir televizyon satılıyor, bu tv'yi görmeden önce LG modeli almayı düşünüyorduk ama a101 ilanını görünce bi durup düşündük açıkçası. Bu ikisi arasında ki bu denli fiyat farkının sebebi nedir, sizce hangisi alınmalı, aralarında ki farklar nedir?
LG al en azından bir sıkıntı olursa media mark daha çok ilgilenir o tür marketlerde fazla ilgilenmiyorlar . Toshibada baya kalietli ama satan yer o kadar kaliteli değil

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç
A 101'de gördüğünüz üzere böyle bir televizyon satılıyor, bu tv'yi görmeden önce LG modeli almayı düşünüyorduk ama a101 ilanını görünce bi durup düşündük açıkçası. Bu ikisi arasında ki bu denli fiyat farkının sebebi nedir, sizce hangisi alınmalı, aralarında ki farklar nedir?
açıkçası a101 in garantisinden şüpheliyim ama o dağlar kadar farkıda vermezdim

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
LG al en azından bir sıkıntı olursa media mark daha çok ilgilenir o tür marketlerde fazla ilgilenmiyorlar . Toshibada baya kalietli ama satan yer o kadar kaliteli değil
Muhatabı A101 değil direkt Vestel servisi oluyor öyle bir durumda.
MediaMarkt da zaten LG servisine yönlendiriyor, LG'nin yetkili servisleri ise genel olarak kötü.

Android 55UA modelini alın toshibanın 400 TL fark var android olmayan 55UL modeli ile. İstediğiniz uygulamayı yüklersiniz. Birçok lisansa sahip gerçek androidimi bu arada. İncelemesi var onu izleyin. Arkadaşım annesine aldı. Vestel garantili Vestel’den getirip kuracaklarmış.

ntf_faruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Faruk
LG al en azından bir sıkıntı olursa media mark daha çok ilgilenir o tür marketlerde fazla ilgilenmiyorlar

Muhatabı A101 değil direkt Vestel servisi oluyor öyle bir durumda.
MediaMarkt da zaten LG servisine yönlendiriyor, LG'nin yetkili servisleri ise genel olarak kötü.
bak bunu bilmiyordum teknolojik cihaz yönünde biraz sıkıntım oldu o yüzden pek sevmiyorum

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Lg gerçekten aşırı dayanıklı ve kaliteli bir marka televizyonda bence. Yaklaşık 11 senelik lg televizyonumuz vardı ve bundan 4 5 ay önceye kadar sorunsuz kullanıyorduk.

Bana kalırsa almışken iyi bir şey olsun, baktıkça bakası gelir insanın televizyona. Tabii bütçe meselesi biraz da, toshiba da kötü değil fiyatına göre gayet iyi özellikleri.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
ikiside 4k ise toshiba al fazla fiyat vermeye ne gerek var

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik
ikisi arasında toshiba, fiyat farkı çok. android tv'yi dert etme. box'a bakar

Cihangir

80+ Gold
TCL televizyonlarada bak onlarda güzel. Ben 4k TCL almaı düünüyorum

Top Bottom