Neler Yeni

Yardım A30S Telefonum Suya Düştü

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
400 üstü isterse vermem :D valla hocam üstüne para ekler yenisi alırım sizce bi güç düğmesi arızası için ne kadar alırlar
bende telefon tamircisinde çalıştım o parça 20 tl falandır tahminimce. değiştirmeside çok zor bişey değil. ama herkes 100 tl ve üzerine tamir eder. tahminimce.

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
telefon çalışıyor ama zaten hocam okadar isteyeceklerini sanmıyorum sadece telefonu kapatamıyorum okadar yani Bi düğme yüzünden 900 lira verilmez zaten
Hocam telefonun çalışmasında bir sıkıntı var mı bilemezsiniz teknik servise götürün baktırın derim.

Yiğit KAMURAY

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Pirinç sakın kullanmayın. Nemi alacaktır ancak oksitlenme yapar. Resmi servisine gönderin.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
bende telefon tamircisinde çalıştım o parça 20 TL falandır tahminimce. değiştirmeside çok zor bişey değil. ama herkes 100 TL ve üzerine tamir eder. tahminimce.
Şimdi farkettim ses ve Kamera da gitmiş
Hocam telefonun çalışmasında bir sıkıntı var mı bilemezsiniz teknik servise götürün baktırın derim.
Pirinç sakın kullanmayın. Nemi alacaktır ancak oksitlenme yapar. Resmi servisine gönderin.

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
Şimdi farkettim ses ve Kamera da gitmiş
Hocam ben size emin olmayın dedim benim telefon 2 gün sonra bozuldu içine su kaçıyor ama tam hangi bölgeye kaçtı onu bilemezsiniz telefonu hareket ettirdikçe içinde su dağılır ve su giden yerler bozulur bize Samsung Ümraniye teknik servis böyle dedi.

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
Arkadaşlar daha demin suya düştü hemen aldım her şey çalışıyor sadece Güç düğmesi arızalı ne yapmam gerekiyor garanti dışı kalır mı
geçen sene babamda garantili samsung telefonu suya düşürmüştü samsung destek ekibini aradık sıvı temas arızalarda telefon garanti dışı kalır dedi. Gönderirseniz arızasını tespit eder ücretli tamir yapabiliriz demiştiler. gönderdik anakarta su kaçtığı için kısadevere yapmış neredeyse telefon fiyatına fiyat çıkardılar. Bende a30s kullanıyorum tavsiyem telefonu kapatma güc tuşu bozuksa açamazsın kullan kullabildiğin kadar kapanırsa veya çok ısınırsa ararsın müşteri temsilcilerini konuşursun.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
suya düştüğü andan beri hiç açmaman lazımdı telefonu direk kurutmaya bıraksaydın.
öyle yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen sene babamda garantili samsung telefonu suya düşürmüştü samsung destek ekibini aradık sıvı temas arızalarda telefon garanti dışı kalır dedi. Gönderirseniz arızasını tespit eder ücretli tamir yapabiliriz demiştiler. gönderdik anakarta su kaçtığı için kısadevere yapmış neredeyse telefon fiyatına fiyat çıkardılar. Bende a30s kullanıyorum tavsiyem telefonu kapatma güc tuşu bozuksa açamazsın kullan kullabildiğin kadar kapanırsa veya çok ısınırsa ararsın müşteri temsilcilerini konuşursun.
tahminen çöp oldu telefon 2000 tl gitti :(

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru