Neler Yeni

A54 vs X6 pro vs poco f5

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bütçe
17000
Bir kaç model baktım fakat kararsız kaldım normal durumda bütçem 17.000 tl A54 uygun görünüyor özellikleride fena değil gibi ama X6 pro da güzel fakat kamera biraz beklentimi düşürdü birde X serisinde patlama olayı çok oluyor diye duydum F5 hakkında araştırma yapmadım bizzat genelleme olarak iyi diyorlar yardımcı olurmusunuz

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Dediğiniz F5 modeli 19k eğer bütçeniz var ise elbette onu seçin. Veya Samsung almak istiyorsanız. S21 fe olabilir. Ben almazdım ama alaxaksnaizda mutlaka snapdragon modeli olsun.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Dediğiniz F5 modeli 19k eğer bütçeniz var ise elbette onu seçin. Veya Samsung almak istiyorsanız. S21 fe olabilir. Ben almazdım ama alaxaksnaizda mutlaka snapdragon modeli olsun.
Yani f5 x6 prodan dahamı iyi diyorsunuz

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Orasıda öyle fakat işlemciler hakkında pek bilgim yok x6 pronun kullandığı işlemci iyi mi? F5 e göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanım alanı genel olarak oyun ve sosyal medya olucak kamerada fena olmasın istiyorum o yüzden işlemci açısından baktığımda x6 pro daha iyi gibi fakat bilemedim

Just reset

80+ Bronze
Bence x6 pro al f5 kullanıyorum pek bı farkları yok ama hem daha güncel hemde işlemci olarak önde tasarım olarak da gayet iyi şu an fiyatı da iyi bence x6 pro net alinir

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Orasıda öyle fakat işlemciler hakkında pek bilgim yok x6 pronun kullandığı işlemci iyi mi? F5 e göre

Kullanım alanı genel olarak oyun ve sosyal medya olucak kamerada fena olmasın istiyorum o yüzden işlemci açısından baktığımda x6 pro daha iyi gibi fakat bilemedim

Bence x6 pro al f5 kullanıyorum pek bı farkları yok ama hem daha güncel hemde işlemci olarak önde tasarım olarak da gayet iyi şu an fiyatı da iyi bence x6 pro net alinir
Evet baya bi baktım her şey olarak x6 pro daha iyi gibi ayrıca hyperOSla beraber geliyor zaten bi tek pro ile düz model farkına baktım baya bi işlemci farkı var pro tercih edicem sanırım

Evet baya bi baktım her şey olarak x6 pro daha iyi gibi ayrıca hyperOSla beraber geliyor zaten bi tek pro ile düz model farkına baktım baya bi işlemci farkı var pro tercih edicem sanırım
Fakat Babam 8/256 yeterli 12/512ye gerek yok dedi ikna etmem gerekirmi pek fark varmı aralarında

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Fakat Babam 8/256 yeterli 12/512ye gerek yok dedi ikna etmem gerekirmi pek fark varmı aralarında
Edit render fln yapmıyorsan veya bir sürü uygulamayı arkada açık kullanmıyorsan pek fark etmez. Performansa etkisi çok az olur. Fiyat eğer 1k dan fazla değilse aradaki fark yani. Alabilirsin ,satarken kolaylık olur . Depolama ise sana kalmış. Bana 128 gb yetiyor. 256 gb bile beni aşar. 512 bence fazla . Anca 4k video çekersen dolar.

Yani f5 x6 prodan dahamı iyi diyorsunuz
A54 e göre daha iyi demek istedim. Bütçenizi aşıyor hem sanırsam. X6 pro alabilirsiniz. Fiyatı zam yiyebilir yakında.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Edit render fln yapmıyorsan veya bir sürü uygulamayı arkada açık kullanmıyorsan pek fark etmez. Performansa etkisi çok az olur. Fiyat eğer 1k dan fazla değilse aradaki fark yani. Alabilirsin ,satarken kolaylık olur . Depolama ise sana kalmış. Bana 128 gb yetiyor. 256 gb bile beni aşar. 512 bence fazla . Anca 4k video çekersen dolar.

A54 e göre daha iyi demek istedim. Bütçenizi aşıyor hem sanırsam. X6 pro alabilirsiniz. Fiyatı zam yiyebilir yakında.
Kararlaştırdık x6 pro alıcam teşekkürşer yardım için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,667
Üyeler
156,649
Son üye
Celalhan
Top Bottom