Neler Yeni

"Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla"

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abdullah abinin son açtığı konuya gönderme yapmaya çalışmış aklınca. Bırak bu konuyu açan insan takılacak biri değil. Buraya yorum yazmamız bile saçma çünkü anlamıcak
Tamam diyorum.
5K bütçe ile 1650 sistem bu dolar kurunda OLMAZ.
desem de demesem de akıllı kardeşim bu artık ölücülüğün dibi.
Evet başı saçmaydı o konuda ancak bu arıtk dip ölücülük.
5K'ya biri yapıcaksa söyleyin ben de alayım bu kur ve fiyatlarda.
6.5-7K olabilir bence maksimum 6
Ama 5 OLMAZ

rado2373

80+
Arkadaşlar çocukmusunuz öylesine açtım konuyu niye ciddiye alıyorsunuz herşeyi bu kadar sizin için açmadım ben konuyu adam geldi bakarız dedi siz yokkk olmaz falan sanki siz yapıyorsunuz sistem biraz daha pozitif olun bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
Bakalım yaparız ama şuan modumda değilim zaten 3 gündür cırcırım salgın varmış...
Geçmiş olsun değerli kardeşim. Foruma özel sistem yapacaksan, şu seni eleştirenlere değil de sevenlere özel yap. Benim pek mesajım yok ama dahil olmak isterim. Eleştirenler alamasın :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
Rx6400 için düşünülebilir (dolar biraz düşmeli)

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Sabah sabah iyi güldüm AHAHAHAHAHAHAHAHA

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Abdullah bey sizden ricam 4999 TL sistem toplarmsınız almak istiyorum teşşekkürlerimi arz ederim bende arada seni eleştirdim ve övdüm hakkım varsa helal et
Osuruktan nem kapmayın adam hevesle bizim için yaptığı sistemleri nankörlüğünüz yüzünden yorulduğunu ve üzgünlüğünü samimi bir şekilde yazıya dökmüş orda da bu örneği vermişti hemen yamyam gibi sistem mi istedin

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Osuruktan nem kapmayın adam hevesle bizim için yaptığı sistemleri nankörlüğünüz yüzünden yorulduğunu ve üzgünlüğünü samimi bir şekilde yazıya dökmüş orda da bu örneği vermişti hemen yamyam gibi sistem mi istedin
Nankörlükle alakası olduğunu düşünmüyorum, evet arada sert konuşanlar oldu ancak geneli eleştiri amaçlıydı.

Strelok

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,793
Üyeler
154,284
Son üye
pirpir03
Top Bottom