Neler Yeni

@Abdullah hacıgül abi duy sesimizi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Gürkan Yıldırım
Yaparım da kıymet mi biliniyor kardeşim yapayım sonra alamayan insanlar konu açsın söver gibi konuşsun ne diye kendimi yorayım
Seni bilen biliyor kardeşim yaptığın fps sistem içim gece 12'de mağaza önünde sıra bekleyen var kim yapabilmiş böyle bir şey senden ricamız forumda bir çok arkadaşımda bekliyor yüksek seviye sistemde bekliyoruz 5800x 3070 yada 5600x 3060ti rgbli sıvı soğutmalı daha önce yapılmadı yapta 2 gün önce mağazada kamp kurmayan adam değil :D

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
@Abdullah Hacıgül kötü eleştiri, gizli hayranlıktır üstadım. Meyve veren ağaç taşlanır. Senin topladığın sistemlerin türkiyenin dört bir yanında kullanıldığını, insanlara kendi ailesinden birisi gibi güven verdiğini bazı kesimler kaldıramıyor olay o sadece :) Senin elinden gelenin fazlasını yaptığına şahidiz. Ben bizzat daha önce hiç sistemini satın almadım. Ancak 5-6 yıldır youtube kanalını izliyorum, her topladığın sistemi sanki kendi evine satın alıyormuş gibi topladığını biliyorum. Allah razı olsun. Bir çok genç kardeşimizin tek umudu çoğu zaman sen oluyorsun. Türkiyede bu işi daha iyi yapacak birisi de yok.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,048
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom