Neler Yeni

accent blue 2012 1.6 dizel Alınır mı?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ağır hasar kayıtlı ve 22k şu an beki ucuz ama bi iki 3 yıl önce 22k idi arabalar bu alınmaz
images.jpeg

2020 de sahibinden ilan fiyatına bakabilirsin. O bahsettiğin 2015 2016daydı

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
mehmet demirel
Komple boyalı ve km olarak milyonu geçmiştir. Neden illa hyundai?
Aracı kullanma amacın nedir? Eğer şirkete , iş yerine eşek misali kullanılacaksa iki araçta uygun motoruna yürüyenine baktır al. Ama aile için alacaksan zor satılır bunu yukarıda da yazdım.
kangoo tipi araçlar bakiyordum aklima hundai accent geldi sizin oneriniz nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Komple boyalı ve km olarak milyonu geçmiştir. Neden illa hyundai?
Aracı kullanma amacın nedir? Eğer şirkete , iş yerine eşek misali kullanılacaksa iki araçta uygun motoruna yürüyenine baktır al. Ama aile için alacaksan zor satılır bunu yukarıda da yazdım.
il dişina mal vs almaya çikiyoruz arada araba olmadigindan zor oluyor ondan almayi düşünüyoruz

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kangoo tipi araçlar bakiyordum aklima hundai accent geldi sizin oneriniz nedir

il dişina mal vs almaya çikiyoruz arada araba olmadigindan zor oluyor ondan almayi düşünüyoruz
Eğer çok yük atmıyorsan ticari alma hocam. Station al , büyük bagajlı sedan al . Her yıl muayeneyle , yüksek mtv ile uğraşırsın. Eğer bütçe buysa ve değişene boyaya takılmıyorsan mümkünsen çok değişeni olmayan ( 2 3 değişen olur) araçlar bak. Bu bluede baya büyük hasar varmış zaten yarım yamalak toplamışlar. O aracı önermem önce bunu söyleyeyim.
Era ise team paket 4 disk olan model. Yani frenleri ön disk arka kampana olan araçtan iyidir.

Eğer bitik araç almayayım diyorsan daha eski megane 1 1.6 öneririm. İlla yüksek model olsun dersen albea bulabilirsin.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Eren
Top Bottom