Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515 NH.QM0EY.009 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Bende aynısı almak istiyorum da kararsız kaldım benim konuya da göz atın lütfen

eren28tr

80+ Gold
Merhabalar, Acer Nitro 5 AN515 laptop alınır mı? Sanırım çok sesli çalışan bir bilgisayar, bunun yerine Lenovo Loq almaya değer mi?
Bunu alabilirsin.

Reves9

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu alabilirsin.
Hocam zaten attığınız linktekiyle arasındaki tek fark işlemci. Bilgisayar biraz sesli çalışıyormuş sanırım bu beni biraz korkuttu.

eren28tr

80+ Gold
Hocam zaten attığınız linktekiyle arasındaki tek fark işlemci. Bilgisayar biraz sesli çalışıyormuş sanırım bu beni biraz korkuttu.
Ayarlamalarını yapacaksın bu videodaki gibi

eren28tr

80+ Gold
Hocam gene de 52 - 53 db civarlarında geziyor sanırım. Lenovo Loq 48 db civarlarında. Yurt ortamında kullanacağım için ses biraz sıkıntı olabilir.
Fan sesi sorunu yok diye hatırlıyorum hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Tükendi laptop benim konuya bakın yardım lazım lütfen

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,267
İsim
Oozdmrsm
nitrosense de üç ayar var şu şekilde:
1720874373519.png

İsterseniz sessiz modda isterseniz varsayılan ve performansta kullanabilirsiniz.
Performans modu yüksek grafik isteyen oyunlarda kullanılabilir. Fanları 7200 RPM e kadar çıkartıyor. Buda doğal olarak yüksek ses çıkartıyor. Yada fan kontrolü kısmından kendi fan ayarınızı yapabilirsiniz. Benim kullandığım model bu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve cihazdan memnunum. Yakında oyun testlerini yapıp inceleme konusu açabilirim

Reves9

80+
nitrosense de üç ayar var şu şekilde:
Alıntıyı görüntüle
İsterseniz sessiz modda isterseniz varsayılan ve performansta kullanabilirsiniz.
Performans modu yüksek grafik isteyen oyunlarda kullanılabilir. Fanları 7200 RPM e kadar çıkartıyor. Buda doğal olarak yüksek ses çıkartıyor. Yada fan kontrolü kısmından kendi fan ayarınızı yapabilirsiniz. Benim kullandığım model bu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve cihazdan memnunum. Yakında oyun testlerini yapıp inceleme konusu açabilirim
Hocam zaten sanırım yüksek fan sesi olmadan yüksek performans pek mümkün değil gibi. CihazTV'nin ayarları gene bir nebze işe yarıyor gibi görünüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tükendi laptop benim konuya bakın yardım lazım lütfen
Kendi konunuzu öne çıkartabilirsiniz. Başka konulara gelip böyle gereksiz mesajlar yazmanın bir anlamı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
MERİÇ YILMAZ
Hocam zaten sanırım yüksek fan sesi olmadan yüksek performans pek mümkün değil gibi. CihazTV'nin ayarları gene bir nebze işe yarıyor gibi görünüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi konunuzu öne çıkartabilirsiniz. Başka konulara gelip böyle gereksiz mesajlar yazmanın bir anlamı yok.
Senin niye zoruna gidiyor a? Yardım istedim sadece

Top Bottom