Neler Yeni

acer nitro 5 eksileri ve artıları

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
burdaki arkadaşların güzel önerileri sağ olsun bu bilgisayarı aldım
dell g15 se almaktan vaz geçtim aşırı ısınıyordu bu modeli almamı söylediler
sorum şu arkadaşlar laptop gelince ekstra bir şey yapmalı mıyım eksileri artıları nedir kullananlar varsa deneyimlerini söylerse sevinirim

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Gayet yeterli ve iyi donanımlara sahip bir cihaz seçmişsiniz fiyatına göre. Soğutma performansı iyidir. Kasa kalitesi iyi denebilecek seviyededir. Genel kalitesi de iyidir. Oyunları orta-yüksek grafiklerde akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Yazılım için işlemci biraz zayıf kalmış gibi ancak işinizi görecektir.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
en garip olan şeyse hocam rtx 3050 gibi bir ekran kartına sadece 4gb vram koymaları
RTX 3060'da bile 6 GB var hocam, NVIDIA neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum ne yalan söyleyeyim.

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
Gayet yeterli ve iyi donanımlara sahip bir cihaz seçmişsiniz fiyatına göre. Soğutma performansı iyidir. Kasa kalitesi iyi denebilecek seviyededir. Genel kalitesi de iyidir. Oyunları orta-yüksek grafiklerde akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Yazılım için işlemci biraz zayıf kalmış gibi ancak işinizi görecektir.
oyun-ödev karışık olacak ya zaten aşırı sistem isteyen oyunlar oynanmaz sistemi en fazla zorlayacak şey apex legends ya da warzone olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 3060'da bile 6 GB var hocam, NVIDIA neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum ne yalan söyleyeyim.
hocam 3050 ye 6gb vram koysa 1650 olanların yüzüne bakılmayacağı için bence

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
laptoplar zaten hep ısınıyor ama biraz markaya bağlı oluyor 80 derece iyi bir değer benim için ki buralar da akşamları soğuk oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde hocam sıfır kapalı kutu geldikten sonra direkt macun değiştirmeme gerek var mı
Bende akşamları 80 derce gündüz 87-90 civarı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Oguz...

80+
Ram ssd update işlemleri serviste zorunlu garanti dışı kalıyor yoksa .Parçaları sen alıp gönderebilirsin takmaları için veya onlarda takıyormuş fiyat bilniyorum.Bakım yapıyorlar ama kargo işi birde açıp kapama orda ters bi teknisyen iş yaparsa ne olur bilemem.Servise kargoyla gönderip bilgilendirmek istiyen birisi varsa güzel olur.Bende parçaları yükselticemde istanbula günü birlik gidip halletmeyi düşünüyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit