Neler Yeni

Acer NİTRO 5 vs Hp VİCTUS 16

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berdan Saçmacı
Arkadaşlar bu iki laptopdan birini alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin de kendi avantajları ve dezavatajları var. Hp olanın ekranı acere göre kötü fakat işlemcisi ve ekran boyutu doğal olarak sogutması daha büyük.Acer ise 165hz ve daha iyi malzeme kalitesi bana göre.Fakat acerin de fan ve ısınma sorunu oldugu konusunda fazlaca konu var.Aradaki fiyat farkına değer mi? 1tb ssd olması çok önemli değil zira 500gb depolamada bana yeter. İyi akşamlar.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Arkadaşlar bu iki laptopdan birini alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin de kendi avantajları ve dezavatajları var. Hp olanın ekranı acere göre kötü fakat işlemcisi ve ekran boyutu doğal olarak sogutması daha büyük.Acer ise 165hz ve daha iyi malzeme kalitesi bana göre.Fakat acerin de fan ve ısınma sorunu oldugu konusunda fazlaca konu var.Aradaki fiyat farkına değer mi? 1tb ssd olması çok önemli değil zira 500gb depolamada bana yeter. İyi akşamlar.
Hp nin iki tür paneli var biri çok kaliteli biri çok kalitesiz kaliteli panelse kesinlikle hp, değilse hp nin panel sıkıntıları yüzünden diğeri , araştır ben bu 4060 modelin hangi panel olduğunu bilmiyorum

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
bu hp 45ntsc idi diye hatırlıyorum

ConquerorXIV

80+ Gold
victusda da aynı şeyin laciverti sınırlandırma var

ben olsam bunu alırım abdullah hoca da inceledi ekranı 17 inç avantajı var

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berdan Saçmacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sebebni nedir hpyi seçmenizin.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
HP berbat bu cihaza karşı Nitro 5 tercih edin derim katlar HP yi 165 hz ekranı var hangi akıl ile HP nin paneli daha iyi diyorsunuz? @Senerr hocamı çağırırım panel konusunda laf yedirir 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp nin iki tür paneli var biri çok kaliteli biri çok kalitesiz kaliteli panelse kesinlikle hp, değilse hp nin panel sıkıntıları yüzünden diğeri , araştır ben bu 4060 modelin hangi panel olduğunu bilmiyorum
Çok kaliteli dediğin paneli 7ms bu acer 3ms

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
165hz %100srgb hocam.Heralde 5msti bide

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
victusda da aynı şeyin laciverti sınırlandırma var

ben olsam bunu alırım abdullah hoca da inceledi ekranı 17 inç avantajı var

Arkasını tamamen AI e vermiş bir cihaz tavsiye etmem.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
HP berbat bu cihaza karşı Nitro 5 tercih edin derim katlar HP yi 165 hz ekranı var hangi akıl ile HP nin paneli daha iyi diyorsunuz? @Senerr hocamı çağırırım panel konusunda laf yedirir 😂😂

S rgb renk kamotu çok daha iyi acerden o modelin

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berdan Saçmacı

hocam katılıyorum size hatta hp panel draması bile oldu bazı kullanıcılara %100sRGB göndermemişler. Panel ve ekran konusunda ( gittim ve test ettim) gerçekten acer hp ye göre çok kaliteli.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
hocam katılıyorum size hatta hp panel draması bile oldu bazı kullanıcılara %100sRGB göndermemişler. Panel ve ekran konusunda ( gittim ve test ettim) gerçekten acer hp ye göre çok kaliteli.
Ağzı olan konuşuyor o işlemci ile denk neredeyse limitler ile beraber i5 14500HX ve kaliteli cihaz olmadığı sürece 13 ve 14.nesil cihazlara demir atmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
996,631
Üyeler
157,719
Son üye
speedykast
Top Bottom