Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer nitro 5 yetkili servisi ve garanti bozulma durumu

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
Üniversite için almıştım ilk bilgisayarım şu anlık pek sorun yaşamadım inşallah yaşamam da hocam 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim hocam takıldım bir konu olursa dm üzerinden ulaşa bilirmiyim
Güle güle kullanın. :)

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yunus Emre Acar
Ben ram yükseltmesi yaptırdım garanti bozuluyor dediler ama onlara gönderseniz aldığınız ürünü ücretsiz takıyorlar garantiyi bozmadan hemde bakım yapıyorlar bence servise gönderin
Ne zaman yaptırdınız acaba kaç gün içinde size geri gönderdiler

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yunus Emre Acar
1 ay falan oldu gelmesi de 1 hafta 10 gün falan o kadar sürdü
Nereden gönderdiniz acaba şehir olarak. kutu içerisine koyarak mı gönderdiniz. Süreç nasil işliyor nereden takip ediyorsunuz yapılmasını istediniz işlemleri nasıl bildiriyorsunuz. Kusura bakmayın biraz fazla sorum var tecrübesiz olduğum için bilgilenmek istiyorum.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Nereden gönderdiniz acaba şehir olarak. kutu içerisine koyarak mı gönderdiniz. Süreç nasil işliyor nereden takip ediyorsunuz yapılmasını istediniz işlemleri nasıl bildiriyorsunuz. Kusura bakmayın biraz fazla sorum var tecrübesiz olduğum için bilgilenmek istiyorum.
Ortalama uzaklıktaki bir yerden gönderdim yetkili servisin sana verdiği anlaşmalı kargoya veriyorsun birde ben içinden çıkan hiç bir parçayı atmamıştım full kutu gönderdim sen aceri bi daha ara onlar servis kaydı oluştursunlar daha detaylı bilgi versinler çünkü kargo kısmını abim halleti tam hatırlamıyorum oraları

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yunus Emre Acar
Ortalama uzaklıktaki bir yerden gönderdim yetkili servisin sana verdiği anlaşmalı kargoya veriyorsun birde ben içinden çıkan hiç bir parçayı atmamıştım full kutu gönderdim sen aceri bi daha ara onlar servis kaydı oluştursunlar daha detaylı bilgi versinler çünkü kargo kısmını abim halleti tam hatırlamıyorum oraları
Çok teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn
Top Bottom