Neler Yeni

Acer Nitro Kalitesizliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Alperen
25k bütçeye önerilen tek cihaz olan 12700h ve 3060 lı model kullanıcıları sıcaklık dan şikayet ediyorsanız geçmiş olsun. Az önce dahan3 aylık olan cihaz 60 derecelerden assagi düşmüyor oyunlarda vs 102 dereceler oluyordu. İçini açıp macun değişimi yapmak istedik ve karşılaştığımız manzara bu. Padler eriyip akmış. Bu cihazı kullanan arkadaşlar dikkatli olun !Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
siparis etmistim daha kargolanmadi
iptal etmeliyimiyim

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
.
Laptop alırken sadece özellik atan arkadaşlara bu konuyu atmak lazım.

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Nitro serisi yine ısınıyor demek ki anlaşılan victus ve lenovodan devam.

Kaage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
samet şenol
pedler eriyip akmıyor... araştırırsanız ped yerine thermal macununun daha koyu kıvamlısı. bende alacağım zaman araştırmıştım sonuçlar bunu gösteriryordu.. ilk aldığınızdada açsanız durum böyle olacak.

ZiyaB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ziya Baykan
Nitro serisi yine ısınıyor demek ki anlaşılan victus ve lenovodan devam.
Hocam bende de var aynı laptop ve hiç sıcaklık sorunu çekmedim hep takipte ediyorum içini açıpda baktım ram ekledim kendim hiçbirşey yoktu sadece bir kişiye oldu diye markayı karalamak? Her markada sıkıntı çıkabiliyor

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
Siz alalı ne kadar oldu hocam ve aynı cihaz mı?
Acerde artık ram ve ssd yükseltmesi kasaya zarar vermemek şartıyla garantiyi bozmuyor diye biliyorum.

Aynı cihaz değil ama aynı kasa.
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum altında Zalman m2000 soğutucu var.

Ben aldığımda ram yükselticektim (32 yapıcaktım) aradım müşteri temsilcisini ve ramler ile cihazı göndermemi onların yapmıcağını söylemişlerdi aksi taktirde garanti dışı kalıyor.

etnetalw

80+ Bronze
25k bütçeye önerilen tek cihaz olan 12700h ve 3060 lı model kullanıcıları sıcaklık dan şikayet ediyorsanız geçmiş olsun. Az önce dahan3 aylık olan cihaz 60 derecelerden assagi düşmüyor oyunlarda vs 102 dereceler oluyordu. İçini açıp macun değişimi yapmak istedik ve karşılaştığımız manzara bu. Padler eriyip akmış. Bu cihazı kullanan arkadaşlar dikkatli olun !Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAcer nitro 5 kullanmış biri olarak panel altı çatladı ve cok ısınıyor ve kalitesiz hatta kırmızı renk sorunu var. F/P Demeeyin acer demeyin clevo kasadan barksız.
25k bütçeye önerilen tek cihaz olan 12700h ve 3060 lı model kullanıcıları sıcaklık dan şikayet ediyorsanız geçmiş olsun. Az önce dahan3 aylık olan cihaz 60 derecelerden assagi düşmüyor oyunlarda vs 102 dereceler oluyordu. İçini açıp macun değişimi yapmak istedik ve karşılaştığımız manzara bu. Padler eriyip akmış. Bu cihazı kullanan arkadaşlar dikkatli olun !Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAcer nitro 5 kullanmış biri olarak panel altı çatladı ve cok ısınıyor ve kalitesiz hatta kırmızı renk sorunu var. F/P Demeeyin acer demeyin clevo kasadan barksız.
25k bütçeye önerilen tek cihaz olan 12700h ve 3060 lı model kullanıcıları sıcaklık dan şikayet ediyorsanız geçmiş olsun. Az önce dahan3 aylık olan cihaz 60 derecelerden assagi düşmüyor oyunlarda vs 102 dereceler oluyordu. İçini açıp macun değişimi yapmak istedik ve karşılaştığımız manzara bu. Padler eriyip akmış. Bu cihazı kullanan arkadaşlar dikkatli olun !Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Acer nitro 5 kullanmış biri olarak panel altı çatladı ve cok ısınıyor ve kalitesiz hatta kırmızı renk sorunu var. F/P Demeeyin acer demeyin clevo kasadan barksız.

En İyi Cevap
3
Hocam konu için teşekkürler, çok geçmiş olsun.

ofisec

80+
Acer Nitro 5 kullanıyor arkadaşım ve onda da sorun yok. Biraz şans işi gerçekten. Çok geçmiş olsun. Hakkınızı sonuna kadar aramanızı dilerim.

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Hocam bende de var aynı laptop ve hiç sıcaklık sorunu çekmedim hep takipte ediyorum içini açıpda baktım ram ekledim kendim hiçbirşey yoktu sadece bir kişiye oldu diye markayı karalamak? Her markada sıkıntı çıkabiliyor
Sonuçta üretim aynı. Sizde yok ama arkadaşta nasıl olabiliyor?

Top Bottom