Neler Yeni

Yardım Acil Asus Rog Strix Scope NX vs Rx

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Buğra Temel
Asus Rog Strix Scope NX switch aldım. Switchler bana çok farklı geldi büyük ihtimalle ilk kez kullandığım için. Yazdıkça yazı yazasın geliyor ama oyun oynarken biraz farklı gibi. Basıp basmadığına emin olamıyorsun, o click hissiyatı yok. Genellikle oyun oynarken kullanıyordum. İade edip RX switch alsam mı kararsız kaldım. İade süresi çok az kaldı. Kullanım, hissiyat, performans olarak hangisi tercih etmeliyim karar veremedim. Acil yardım.

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Burak
Alışırsın

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Volkan
Genellikle oyun için mi kullanıyorsunuz? Bu nx switchi ilerleyen süreçlerde yağlamak mı gerekiyor?
1 senedir kullanıyorum kim çıkardı o yağlama hurafesini Asus ROG Strix Scope Deluxe NX 1 sene kullandım satıp sonra gittim Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe aldım şuan onunda 1 senesi oldu sayılır yok öyle bir saçmalık belirtmek isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genellikle oyun için mi kullanıyorsunuz? Bu nx switchi ilerleyen süreçlerde yağlamak mı gerekiyor?
ve alışırsın zaten ben alıştım tokatladığım bile oluyor sinirden bana mısın demedi

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Burak
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Buğra Temel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet oyun için kullanıyorum.Yağlama durumu vs yok
Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam ç. İyi kötü yorumlarınız neler? Ben bir farklı oldum.

1 senedir kullanıyorum kim çıkardı o yağlama hurafesini Asus ROG Strix Scope Deluxe NX 1 sene kullandım satıp sonra gittim Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe aldım şuan onunda 1 senesi oldu sayılır yok öyle bir saçmalık belirtmek isterim

ve alışırsın zaten ben alıştım tokatladığım bile oluyor sinirden bana mısın demedi
Yani nx ve rx arasında nx daha mı iyi sizce hocam?

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Volkan
Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam ç. İyi kötü yorumlarınız neler? Ben bir farklı oldum.

Rx kullanmadım ama baktığıma göre nx daha iyi diyorlar

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Burak

2 aydır kullanıyorum ve bana göre eksisi yok

Top Bottom