Neler Yeni

Çözüldü✓ ACİL Rival 3 ten Sensei ye geçilir mi?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bütçe
600
Arkadaşlar şu an bim deyim. Sensei ten var. Almalı mıyım? Ekipmanlarımı yeniliyorum şu anda rival 3 ten geçilir mi?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
rival 3 wireless kullanıyorum 6 aydan uzun süredir. Şuan 1 tane daha rival 3 alıp stok yapacam o derece iyi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben olsam geçmezdim, abi bu steelseries ürünlerine hastayım ya, ben de stok yapıcam para olsa. Bu arada bu çözüldü ibaresini nasıl koyuyorsunuz, ben de konu açarken lazım oluyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam geçmezdim, abi bu steelseries ürünlerine hastayım ya, ben de stok yapıcam para olsa. Bu arada bu çözüldü ibaresini nasıl koyuyorsunuz, ben de konu açarken lazım oluyor.
Konuyu düzenleden yapılıyor. Ben çok kararsızım ya. Beni çok cezbetti ama rival 3 satıp 300tlye almış gibi olacam. Her şeyim kalite olsun istiyorum da. Neyse şimdilik almayacağım heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu düzenleden yapılıyor. Ben çok kararsızım ya. Beni çok cezbetti ama rival 3 satıp 300tlye almış gibi olacam. Her şeyim kalite olsun istiyorum da. Neyse şimdilik almayacağım heralde
Konuyu düzenle yerinde eskiden yardım yazıyordu. Sonra en üstte çözüldü yazıyor. Ona basıyorum.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu düzenle yerinde eskiden yardım yazıyordu. Sonra en üstte çözüldü yazıyor. Ona basıyorum.
Eyvallah kral. Bu arada biraz daha pahalı olması her zaman kaliteli olduğu anlamına gelmez. Bir de elindekini istediğin fiyata satabilecek misin o da var. Türkiye'de ikinci el piyasası ölücülerle dolu, 300 liraya koysan, 100 liraya yarın gelip alıyım diyen çok olur. He illa almak istiyorum, hoşuma gidiyor diyorsan al tabi, sen kullanacaksın günün sonunda.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah kral. Bu arada biraz daha pahalı olması her zaman kaliteli olduğu anlamına gelmez. Bir de elindekini istediğin fiyata satabilecek misin o da var. Türkiye'de ikinci el piyasası ölücülerle dolu, 300 liraya koysan, 100 liraya yarın gelip alıyım diyen çok olur. He illa almak istiyorum, hoşuma gidiyor diyorsan al tabi, sen kullanacaksın günün sonunda.
Kardeşimin arkadaşı alacak gibi. 275tl ye. Ben kullanacağım doğru söylüyorsun ama kullanıcı deneyimi de önemli sonuçta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,220
Üyeler
153,517
Son üye
Aolzarin
Top Bottom