Neler Yeni

Öneri Acil yardım gerekli, bu araba alınır mı?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araç güzelde egea falan bulunur bu fiyatlara 1.3 mjet yada 1.6 mjet 2016+
Daha yeni bir araç almak her zaman daha sağlıklı olur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temiz-egea-1175843202/detay Örnek bir araç
hocam attığın araç benim koyduğumdan 9 sene daha yeni ama 20k km daha fazla yapmış, ayrıca bu forumlara linea attım egea al dediler egea attım japon al toyota honda falan dediler, toyota buldum attım, model düşük falan dediler. Şuan da bu konu araba önerisi almak için değil bu araba alınır mı bunun için açıldı

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Kıvrak
hocam attığın araç benim koyduğumdan 9 sene daha yeni ama 20k km daha fazla yapmış, ayrıca bu forumlara linea attım egea al dediler egea attım japon al toyota honda falan dediler, toyota buldum attım, model düşük falan dediler. Şuan da bu konu araba önerisi almak için değil bu araba alınır mı bunun için açıldı
Megane teneke hocam, bence bu bütçede alınabilecek en iyi araba Lineadir. Az yer çok gider. Parçaları ucuz. Ama şahsi fikrim tabi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alınmaz.
1.6 Renault motoru . Bu kasanın harikası 1.5 dci 105 hp olandır. Alırsın bu arabayı ama nasıl alırsın?
1. Pahalı
2.bu paraya dizelleri var
3. Aynı paralara megane 3 var
Boyasız olması benim için çok anlam ifade etmiyor. Ben olsam almazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda sadece opel Astra konunuz var hocam. Fakat genel konuşuyorsunuz.
Megane 2 sevdiğim bir arabadır fakat bu para verilmez. Arkadaş daha güzel bir öneri vermiş. Egea alın demiş .
Satması daha kolay
Benzinli meganeden parçaları daha uygun
Gaz benzin derdin yok.
Çook daha yeni bir araba

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,074
İsim
Taha Efe
Araç güzelde egea falan bulunur bu fiyatlara 1.3 mjet yada 1.6 mjet 2016+
Daha yeni bir araç almak her zaman daha sağlıklı olur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temiz-egea-1175843202/detay Örnek bir araç
Hocam bu 1. ve 2. Nesillerde Meshur Yağ kacırma olayı varmıs.

O Olay ne kadar doğru? Bizde bir araba bakıyoruz zamanı belli değil ama Alınca Listede 2021+ (2.Nesil) Egea'larda var.

Yağ kacırma ne kadar varsa da, Masraf cıkarırmı, Motora etkisi ne olur?

Konuya gelincek olursak, Temizse alınabilir ama arkadasıma katılıyorum, yeni almaya bakın.

Bütceniz artabilirse kafanız rahat etsin derseniz VavaCars'a bakın. Babam'da buradan bakıyor.

Her araba Expertizli, Satıs Ofisleri yaygın, Fiyatları iyi, Ağır Hasar kayıtlı araba yok.

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz.
1.6 Renault motoru . Bu kasanın harikası 1.5 dci 105 hp olandır. Alırsın bu arabayı ama nasıl alırsın?
1. Pahalı
2.bu paraya dizelleri var
3. Aynı paralara megane 3 var
Boyasız olması benim için çok anlam ifade etmiyor. Ben olsam almazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda sadece opel Astra konunuz var hocam. Fakat genel konuşuyorsunuz.
Megane 2 sevdiğim bir arabadır fakat bu para verilmez. Arkadaş daha güzel bir öneri vermiş. Egea alın demiş .
Satması daha kolay
Benzinli meganeden parçaları daha uygun
Gaz benzin derdin yok.
Çook daha yeni bir araba
donanım haberde açmıştım bahsi geçen konuları, ayrıca hayır arabat tavsiyesi istemiyorum, bu paraya ne alınır demiyorum, bu paraya bu araba alınır mı diyorum, anlamadıgınız şey bu

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
donanım haberde açmıştım bahsi geçen konuları, ayrıca hayır arabat tavsiyesi istemiyorum, bu paraya ne alınır demiyorum, bu paraya bu araba alınır mı diyorum, anlamadıgınız şey bu
Dostum fiyat çok. Ben almanı önermem

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
Hocam bu 1. ve 2. Nesillerde Meshur Yağ kacırma olayı varmıs.

O Olay ne kadar doğru? Bizde bir araba bakıyoruz zamanı belli değil ama Alınca Listede 2021+ (2.Nesil) Egea'larda var.

Yağ kacırma ne kadar varsa da, Masraf cıkarırmı, Motora etkisi ne olur?

Konuya gelincek olursak, Temizse alınabilir ama arkadasıma katılıyorum, yeni almaya bakın.

Bütceniz artabilirse kafanız rahat etsin derseniz VavaCars'a bakın. Babam'da buradan bakıyor.

Her araba Expertizli, Satıs Ofisleri yaygın, Fiyatları iyi, Ağır Hasar kayıtlı araba yok.

adama ben bu araba nasıl diyorum, adam bana vavacarstan bak diyor, araba alınır mı alınmaz mı, öbür zırvalarını kendine sakla

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,074
İsim
Taha Efe
adama ben bu araba nasıl diyorum, adam bana vavacarstan bak diyor, araba alınır mı alınmaz mı, öbür zırvalarını kendine sakla
Benim terbiye yoksunu arkadaşım bir bak bakalım ne yazmışım

"Konuya gelincek olursak, Temizse alınabilir ama arkadaşıma katılıyorum, yeni almaya bakın."

Temizse alınabilir ne demek? Temizse alın demek değilmi? "Bu durumda, Bu sartlarda alınır" demek olmuyor mu?

Tamam okumuyorsunuz onu anladık, bari saldırıya geçmeyin durduk yere.

Aynı zamanda VavaCars'tan alın dememim sebebi tamamen iyi niyetten dolayı, hiçbir zırva da yok burada.

Araba temiz çıkmazsa sayet Expertiz raporuna para vermeden görebileceğiniz, en küçük detaya kadar inen bir platform önerdim.

Bir atasözü vardır, "İyilikten Maraz doğar" diye, kanıtladığınız için çok sağolun :)

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
Benim terbiye yoksunu arkadaşım bir bak bakalım ne yazmışım

"Konuya gelincek olursak, Temizse alınabilir ama arkadaşıma katılıyorum, yeni almaya bakın."

Temizse alınabilir ne demek? Temizse alın demek değilmi? "Bu durumda, Bu sartlarda alınır" demek olmuyor mu?

Tamam okumuyorsunuz onu anladık, bari saldırıya geçmeyin durduk yere.

Aynı zamanda VavaCars'tan alın dememim sebebi tamamen iyi niyetten dolayı, hiçbir zırva da yok burada.

Araba temiz çıkmazsa sayet Expertiz raporuna para vermeden görebileceğiniz, en küçük detaya kadar inen bir platform önerdim.

Bir atasözü vardır, "İyilikten Maraz doğar" diye, kanıtladığınız için çok sağolun :)
Sende benim yazdığımı okumadın galiba, sorumun cevabı hariç başka zırvalara ihtiyacım ve isteğim yok diyorum, bundan sonra sadece insanların senden istediği şeyi yaparsın, site reklamı falan yapmak yerineç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,216
Üyeler
146,902
Son üye
veyselsevim
Top Bottom