Neler Yeni

Acil yayınları matematiğin ilacı nasıldır ?

Zechion

80+ Silver
Acil yayınları ayt matematiğin ilacı nasıl bir kitaptır ? Normalde apotemi falan çözerim hep fakat bugün ki dershane hocam seninle sıfırdan başlayacağız dedi ve bunu aldırdı. Çok kolay kaçar mı ?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Acil yayınları ayt matematiğin ilacı nasıl bir kitaptır ? Normalde apotemi falan çözerim hep fakat bugün ki dershane hocam seninle sıfırdan başlayacağız dedi ve bunu aldırdı. Çok kolay kaçar mı ?
Aşırı kolay ilaç olanlar. En temelden alıyor.

Rulep

80+ Gold
Geometri ilacı gibiyse çok basit gelir zaten dershane rehberlikçileri beş para etmez

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geometri ilacı gibiyse çok basit gelir zaten dershane rehberlikçileri beş para etmez
Geometride 40 seans önerdi. Geometriyi hiç yapamadığım için en kolay kaynaklardan birisini vermesini istedim.
AYT'de ise ben apotemi falan seviyesindeyken bana Matematiğin ilacını önerdi. Belki de ben direkt üst seviye kaynaklardan başladım diyedir. Çünkü ben direkt apotemiden başladım kolay kaynak almadım. Direkt o seviyede soru çözmeye başladım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Geometride 40 seans önerdi. Geometriyi hiç yapamadığım için en kolay kaynaklardan birisini vermesini istedim.
AYT'de ise ben apotemi falan seviyesindeyken bana Matematiğin ilacını önerdi. Belki de ben direkt üst seviye kaynaklardan başladım diyedir. Çünkü ben direkt apotemiden başladım kolay kaynak almadım. Direkt o seviyede soru çözmeye başladım.
Apotemi bitirenin çözmesini gerek yok gibi artık en üst seviye zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende fizikde 40 seans tyt aldım bence mantıklı olmuş o geometri matematiğe benzemiyor hiç.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hedef ilk 100K ise öyle matematiğin ilacı gibi kaynaklara zaman harcamanı önermem şahsen. Apotemi çözerken sinir krizi geçirmeden çoğu soruyu çözebiliyorsan o kaynak sana bir şey katmaz.

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apotemi bitirenin çözmesini gerek yok gibi artık en üst seviye zaten
Bir şey olmaz ya. Şimdilik konuları unutmamamı sağlayan hafif bir kitap olur bare. Bu kitabı ilk dönem çözeceğimi söyledi. 2. dönem tekrardan baskın kitaplara geçerim.

Hedef ilk 100K ise öyle matematiğin ilacı gibi kaynaklara zaman harcamanı önermem şahsen. Apotemi çözerken sinir krizi geçirmeden çoğu soruyu çözebiliyorsan o kaynak sana bir şey katmaz.
Apotemide bazen saçma sapan sınavla alakası olmayan sorular çıkıyor. Bir tek onlarda sinir krizi geçiriyorum. Böyle yani eşek gibi uzun çözüm çıkıyor. Bununla mı uğraşacağım deyip geçtiğim sorular oluyor. Mesela geçen gün bi trigonometri sorusu çözdüm, sayfaya zor sığdı çözüm.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Bir şey olmaz ya. Şimdilik konuları unutmamamı sağlayan hafif bir kitap olur bare. Bu kitabı ilk dönem çözeceğimi söyledi. 2. dönem tekrardan baskın kitaplara geçerim.
Direk acilin kendi soru bankasına baktın mı hocam

Zechion

80+ Silver
Bende fizikde 40 seans tyt aldım bence mantıklı olmuş o geometri matematiğe benzemiyor hiç.
Bugün TYT denemesine girdim geometriden hep boş bıraktım. Geometri yapamıyor oluşum AYT tarafındaki bir kaç soru tipini de etkiliyor.

Direk acilin kendi soru bankasına baktın mı hocam
Hayır. Daha 12. sınıfa bu sene geçiyorum. Hiç ayt acil'e bakmadım. Hocanın dediği kitabı bugün aldım. Program çıkartacakmış.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Bugün TYT denemesine girdim geometriden hep boş bıraktım. Geometri yapamıyor oluşum AYT tarafındaki bir kaç soru tipini de etkiliyor.

Hayır. Daha 12. sınıfa bu sene geçiyorum. Hiç ayt acil'e bakmadım. Hocanın dediği kitabı bugün aldım. Program çıkartacakmış.
Ben 7 net yapıyorum matematikde geo boş tabii ki hocam xd

Dünkü denemede 5 e 3 yaptım yırtıp çöpe attım sinirden hatta 👽

Zechion

80+ Silver
Ben 7 net yapıyorum matematikde geo boş tabii ki hocam xd dünkü denemede 5 e 3 yaptım yırtıp çöpe attım sinirden hatta 👽
Ben genelde geometriyi boş bırakıyorum ya. Neden bilmiyorum ama beceremiyorum bir türlü. Üstüne yoğunlanacağım. Bakalım ne olacak.

Ben 7 net yapıyorum matematikde geo boş tabii ki hocam xd

Dünkü denemede 5 e 3 yaptım yırtıp çöpe attım sinirden hatta 👽
Hocam direkt tüm tyt 7 net mi ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Ben genelde geometriyi boş bırakıyorum ya. Neden bilmiyorum ama beceremiyorum bir türlü. Üstüne yoğunlanacağım. Bakalım ne olacak.
Ben 11 e yeni geçtim acil matematik ayt aldım kesin zorlanıp kenara atıcam ama olsun .d

Hocam direkt tüm tyt 7 net mi ?
Total 35 filan işte 16-17 Türkçe 5-6 fen 9-10 sosyal 6-7 mat

Dil bilgim , geom , problemim sıfır dershanede 1 ayda üslü sayılar geldik daha geometriye dün çalışmaya başladım bakalım 11 başlamadan 50 leri görmek istiyorum

Top Bottom